06 серпня 2019, 10:47
останні оновлення: 19 травня 2021

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – заступника директора департаменту - начальника управління з питань захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, та соціальних послуг департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ директора департаменту соціального захисту населення

обласної державної адміністрації

05 серпня 2019 року № 145

 

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

державної служби категорії «Б» – заступника директора департаменту – начальника управління з питань захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, та соціальних послуг департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації

 

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

1.   Здійснює аналіз стану та перспектив розвитку системи соціального захисту населення, виконання державних програм та приймає відповідні рішення щодо усунення недоліків і закріплення позитивних тенденцій.

2.   Організовує в області згідно з діючим законодавством виконання заходів з мінімізації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

3.   Відповідає за організацію і проведення закупівель для потреб департаменту згідно із Законом України «Про здійснення державних закупівель».

4.   Забезпечує реалізацію державної політики в галузі соціального обслуговування населення.

5.   Здійснює контроль за виконанням державних програм, спрямованих на покращення соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян.

6.   Координує роботу щодо інтеграції у суспільство бездомних громадян та осіб, які відбули покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, їх соціальної адаптації.

7.   Проводить координацію та методологічне забезпечення діяльності центрів надання соціальних послуг із реалізації законодавства України.

8.   Організовує роботу робочої групи з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації.

9.   Забезпечує взаємодію з громадськими організаціями; організовує своєчасний та якісний розгляд працівниками департаменту звернень громадян, державних і недержавних підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування з питань, що стосуються діяльності управління.

 

10.    Забезпечує надання компенсаційних виплат особам з інвалідністю на бензин та транспортне обслуговування автомобілів.

11.    Організовує роботу щодо забезпечення осіб з інвалідністю протезно-ортопедичними виробами, спеціальними засобами пересування і самообслуговування, засобами реабілітації.

12.    Організовує проведення в області моніторингу забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури, професійної та соціальної реабілітації органів соціального захисту населення.

13.    Здійснює контроль за обліком черговості отримання особами з інвалідністю автомобілів.

14.    Здійснює контроль за формуванням централізованого банку даних з проблем осіб з інвалідністю.

15.    Організовує роботу, у межах своєї компетенції, пов'язану з наданням благодійними, релігійними організаціями, окремими громадянами благодійної (гуманітарної) допомоги малозабезпеченим громадянам і сім'ям з дітьми.

16.    Організовує і контролює виконання наказів департаменту у межах своєї компетенції.

17.    Приймає рішення при виникненні екстремальних ситуацій.

18.    Проводить особистий та виїзний прийоми громадян.

19.    Виконує інші повноваження, визначені законодавством.

Умови оплати праці

посадовий оклад – 9690 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія, надбавка за інтенсивність праці.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1.   Копія паспорта громадянина України.

2.   Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади, до якої додається резюме у довільній формі.

3.   Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки і оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4.   Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5.   Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого  посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування).

6.   Заповнена особова картка встановленого зразка.

7.   Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

8. Заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Документи приймаються до 17 год.15 хв.,

20 серпня 2019 року,

майдан Київський, 9, м.Луцьк, 43027,  каб. 529

Додаткові (необов’язкові) документи

заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Місце, час і дата початку проведення перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи/тестування

28 серпня 2019 року о 10 год.

43024, Волинська обл., м. Луцьк,

проспект Відродження, 24

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію

з питань проведення конкурсу

Гаврилюк Олена Миколаївна

(0332) 245 609

var@dlsp.voladm.gov.ua

 

 

 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче  магістра

2.

Досвід роботи

досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше двох років

3.

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

4.

Володіння іноземною мовою

-

Вимоги до компетентності

Вимоги

Компоненти вимоги

1.

Уміння працювати з комп’ютером (рівень користувача, зазначити необхідні спеціалізовані програми, з якими повинна вміти працювати особа)

середній рівень,

навики роботи з офісним пакетом Microsoft Office
(Word, Excel, Power Point)

2.

Необхідні ділові якості

 

аналітичні здібності, діалогове спілкування (усне), лідерські якості, вміння активно слухати, вміння уступати, вміння вести перемовини, організаторські здібності, вміння визначати пріоритети, вміння аргументовано доводити власну точку зору, стратегічне мислення, навички розв’язання проблем

3.

Необхідні особистісні якості

тактовність, комунікабельність, повага до інших, рішучість, гнучкість.

Професійні знання

Вимоги

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Конституція України, закони України «Про державну службу», «Про запобігання корупції»

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданням та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

«Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю
в Україні», «Про реабілітацію осіб з інвалідністю
в Україні», «Про соціальні послуги» «Про гуманітарну допомогу», «Про здійснення державних закупівель», «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»; постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, накази Міністерства соціальної політики України, розпорядчі документи обласної державної адміністрації та обласної ради щодо соціального захисту осіб, дітей з інвалідністю та громадян, похилого віку і постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи