20190801164745.jpg, фото
01 серпня 2019 року
останні оновлення: 01 серпня 2019 року

"Ветерани: від діалогу до працевлаштування"

 

Запрошуємо журналістів приєднатися до відкриття другого заходу в рамках проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування»

 

ВГО «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» запрошує представників ЗМІ 6 серпня о 10 годині, адреса: вул. Дубнівська, 22-Б, долучитись до відкриття другого заходу в рамках проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування». Проект триває другий рік поспіль і в 2019 році охопить 14 регіонів України.

Мета проекту – створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів АТО (ООС).

Другий захід відбудеться в Луцьку за адресою вул. Дубнівська, 22-Б (орієнтир Польське Консульство та Ресторан «Візаві»).

"Тільки ти можеш розібратися в собі та змінити свою сферу життя" – наголошує тренер та ветеран Андрій Ільченко.

Протягом 06-08 серпня 2019 р. учасники з Рівненської та Волинської областей поспілкуються з топовими роботодавцями українського ринку, пройдуть перше інтерв’ю.

Протягом 3 днів у всіх учасників буде унікальна можливість відвідати мотивуючи лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців.

Розклад подій проекту в м. Луцьк:

06 серпня - відкриття проекту, сесія для ветеранів «Коммунікація з роботодавцями під час працевлаштування»;

07 серпня - сесія для ветеранів «Особливості працевлаштування, джерела пошуку работи»;

08 серпня - сессія для ветеранів, спілкування ветеранів і роботодавців.

На один із «проектних» днів, заплановано цікаву новину – навчання учасників заходу фінансової грамотності під час бізнес-гри Cash Flow.

В кінці заходу відбудеться фінальний Круглий стіл на території Луцького міського центру зайнятості о 15:00 за адресою: вул. Ярощука, 2, за участі організаторів проекту, представників Міністерства у справах ветеранів України, Центру зайнятості, громадських організацій Луцька і Волинської області та ветеранів-учасників.

З усіма питаннями, щодо участі у проекті, звертайтесь на електронну адресу:

info.familyato@gmail.com або за телефоном 095-540-99-42 Наталія

 

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації