04 січня 2019 року
останні оновлення: 09 січня 2019 року

Відбулася перша сесія у Гуто-Боровенській ОТГ, що на Камінь-Каширщині

3 січня 2019 року відбулася перша сесія Гуто-Боровенської об’єднаної територіальної громади, яка є першою ОТГ у Камінь-Каширському районі, що створена завдяки наполегливій роботі працівників та радників Волинського ЦРМС.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Зауважимо, що порядок денний першої сесії Гуто-Боровенської ОТГ був укладений згідно з рекомендаціями Волинського ЦРМС після відповідного навчання представників ОТГ, де 23 грудня 2018 року відбулися перші вибори. 

У сесії узяли участь керівництво Камінь-Каширської РДА та райради, які висловили свою підтримку в подальшій роботі новоутвореній громаді. Також участь у сесії узяли радники Волинського ЦРМС Оксана Урбан та Анатолій Матвіюк, депутат райради Світлана Сидорук, яка чи не найбільше із місцевих ратувала за створення об’єднаної територіальної громади.

Під час сесії було обрано секретаря ОТГ, нею стала Оксана Грисюк.

Також під час сесії розглянули важливі для об’єднаної територіальної громади питання, зокрема, подальше функціонування ОТГ, створення постійних депутатських комісій, виконавчого комітету, затвердження штатного розпису тощо.