20190614135036.jpg, фото
14 червня 2019 року
останні оновлення: 11 травня 2021 року

Відпочинок у дитячому таборі «Віфанія»

Ось і настала довгоочікувана та омріяна пора літніх канікул, яскравих вражень, позитивних емоцій, період зміцнення здоров'я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод!

Як правило, найкращий літній відпочинок відбувається в дитячих таборах, де кожен вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, загартовується, цікаво, різноманітно та з користю проводить дозвілля.

Завдяки багаторічній тісній співпраці управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради та ВОБФ «Дитяча місія. Україна» діти з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки, щоліта мають гарну можливість безкоштовно відпочити у дитячому таборі «Віфанія», що у селі Дубечне Старовижівського району Волинської області.

8 червня цього року стартувала літня відпочинкова кампанія, організована управлінням соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Відтак, у період з 8 по 19 червня 30 дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, відпочиватимуть у дитячому таборі «Віфанія», який розташований у мальовничому селі Дубечне, неподалік озера Людка. Свіже повітря і краса живої природи сприятимуть оздоровленню дітей, до того ж кваліфікований персонал та дружня атмосфера зробить їх відпочинок змістовним та незабутнім.

 

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації