20 грудня 2023, 10:27
останні оновлення: 07 травня 2024

Виробничий структурний підрозділ «Львівська дирекція» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця»

До уваги громадськості!

Оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності виробничого структурного підрозділу «Львівська дирекція» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця» «Видобування питних підземних вод для питного та технічного водопостачання з ділянки Ковельська 2 Ковельського родовища (свердловини № 1, 2, 3, 4, 5), що розташоване на східній околиці м. Ковель Волинської області»

Відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності за № 202382911019 (видобування питних підземних вод для питного та технічного водопостачання з ділянки Ковельська 2 Ковельського родовища (свердловини № 1, 2, 3, 4, 5), що розташоване на східній околиці м. Ковель Волинської області) Виробничий структурний підрозділ «Львівська дирекція» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця» 20.12.2023 оприлюднив оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та надав громадськості доступ до звіту з оцінки пливу на довкілля для ознайомлення в порядку, визначеному ст. 4 Закону.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді). Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

У період воєнного стану в Україні громадські слухання проводяться у режимі відеоконференції, про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення.

Громадські слухання відбудуться 11.01.2024 року об 11 год. у форматі відеоконференції за посиланням:

https://us06web.zoom.us/j/89517042924?pwd=ub9SRUrbGKbL0rXJVASXLmfopEWAcj.1

Ідентифікатор конференції: 895 1704 2924

Код доступу: 171380

До завершення воєнного стану інформація у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля відображається частково.

Детально ознайомитись зі звітом з оцінки впливу на довкілля можна у приміщеннях:

  1. Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації за адресою: 43027, м. Луцьк, майдан Київський, 9, тел. (0332) 778169.
  2. Виробничого структурного підрозділу «Львівська дирекція» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця», за адресою: 79018, м. Львів, вул. Чернівецька, 15.
  3. Ковельської міської ради, за адресою: 45000, Волинська область, м. Ковель, вул. Незалежності, буд.73.