20200124140916.JPG, фото
24 січня 2020, 11:06
останні оновлення: 20 грудня 2023

Виставка робіт вихованців художньої студії „Артишок” у Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки

23 січня 2020 року у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулося відкриття виставки робіт вихованців студії „Артишок” під назвою „Кольорові історії”. Цей заклад естетичного виховання належить до наймолодших у Луцьку, адже заснований у вересні 2019 року громадською організацією з однойменною назвою. Студія має своєю метою виявлення і подальший розвиток творчих здібностей дітей та молоді, сприяння розвитку творчого потенціалу кожної дитини, виховання активної творчої позиції. Художній керівник студії – талановита молода художниця, випускниця Національного університету „Львівська політехніка”, магістр, за фахом „Дизайн інтер’єру”, Анастасія Вовк. Під її опікою в студії „Артишок” – 27 учнів. Вік учасників – від 4 до 27 років. На виставці в бібліотеці був представлений доробок 21 учня. Всі роботи засвідчили неординарність творчого мислення, схильність до образного бачення оточуючого світу. Виставка дихає світлом і теплом, дарує відчуття оптимізму і впевненості.

У святі відкриття взяли участь і виступили: засновниця студії, педагог Анастасія Вовк та її наставниця, відома в Україні мисткиня, художниця Зеновія Рубан (саме а арт-студії  „RUBAN’S” Анастасія Вовк навчалася в 2005-2012 роках). До присутніх звернулася з доброзичливими вітаннями з нагоди 1-ої річниці студії „Артишок” Антоніна Бохонюк, психолог. Вихованці студії мали можливість долучитися до святкового майстер-класу „Три метри живопису”, скуштувати іменинного торта, взяти участь у фотосесіях біля живописних робіт. Особливого настрою і щирості дійству додала виставка живопису самої Анастасії Вовк, яка включила 14 робіт, що вражають професіоналізмом, гармонією барв і почуттів.

Директорка бібліотеки Людмила Стасюк підкреслила у своєму виступі, що художню студію та книгозбірню поєднує бажання створити багате естетичне тло для формування особистості. Адже Олена Пчілка, ім’я якої носить бібліотека з 1991 року, також надзвичайно відповідально ставилася до виховання своїх дітей у національному дусі, прагнула дати їм  всебічну європейську освіту. Цікаво, що у доробку Олени Пчілки є гумористичне оповідання „Артишоки”. Бібліотека завжди готова сприяти втіленню мрії і намірів вихованців шкіл естетичного виховання.

Музичним фоном виставки стало виконання музичних творів на гітарі студентом Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського Юрієм Заверухою.