20200817123602.JPG, фото
17 серпня 2020, 12:34
останні оновлення: 20 грудня 2023

Волинська обласна бібліотека для юнацтва – учасник ярмарку громадських організацій та установ, приуроченого Міжнародному дню молоді

Волинська обласна бібліотека для юнацтва взяла участь у молодіжному ярмарку громадських організацій та установ. Традиційно День молоді в Україні відзначають наприкінці червня, втім, через карантинні обмеження у Луцьку прийняли рішення перенести святкування на неділю, 16 серпня 2020 року у Центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки міста . Локація бібліотеки, як і інших 14 громадських організацій та установ, які працюють з молоддю, розмістилася на центральній алеї парку.

Бібліотека запропонувала всім бажаючим долучитись до книги, читання, перевірити власні знання цікавих «родзинок» з історії міста. Всі з азартом та бажанням відповідали на запитання пізнавальних краєзнавчих та літературно-казкових вікторин. Батьки допомагали дітям відповісти на складніші питання, а бібліотекарі охоче спілкувалися на теми необхідності дитячого читання. 

Цікавими виявилися відповіді на бліц-опитуванні «В бібліотеку я прийшов(ла) би…» про формат заходу, на який би прийшли у книгозбірню. Молоді люди охоче завітали б на презентації книг сучасних топових авторів, майстер-класи та інтелектуальні розваги (ігри, квести тощо). Юні мами пропонували проводити психологічні та мотиваційні тренінги, заходи із спільною участю батьків та дітей та благодійні вистави, ярмарки та імпрези.

Участь у ярмарку показала, що бібліотека цікава своїм постійним (а їх було чимало на святі молоді) та потенційним читачам. Вони дякували за вікторини і подарунки та цікавилися правилами обслуговування в умовах адаптивного карантину. Тож до зустрічі у бібліотеці у новому навчальному році.