20181024151328.jpg, фото
23 жовтня 2018 року
останні оновлення: 24 жовтня 2018 року

Волинські децентралізатори і посадовці ОДА обговорили функціонування районів до наступного етапу адміністративної реформи

У стінах Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування відбулася робоча нарада, під час якої обговорили питання функціонування районів, площа яких повністю або майже повністю вкрита об’єднана територіальними громадами в перехідний період до завершення адміністративної реформи на субрегіональному рівні.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Радники та працівники Центру під головуванням директора ЦРМС Анатолієм Пархом’юком презентували досвід функціонування районів, які вкриті повністю або майже повністю ОТГ у Хмельницькій, Чернігівській та Житомирській областях.

Участь у нараді узяли заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук, начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Микола Томчук, начальник відділу регіональної політики управління містобудування та архітектури Волинської  обласної державної адміністрації Ірина Лебедюк, представники та керівники структурних підроздів Волинської обласної державної адміністрації, які опікуються питання освіти, фінансів, соціального захисту та охорони здоров’я, і очільники Володимир-Волинської РДА та райради.

Під час наради були проаналізовані виклики та накреслені подальші кроки функціонування РДА та райрад в перехідний період.

Нагадаємо, що раніше схожа нарада під головуванням очільника Волинської ОДА Олександра Савченка.