20180816231439.JPG, фото
16 серпня 2018 року
останні оновлення: 24 жовтня 2018 року

Волинські ОТГ дізналися секрети Facebook

У Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар «Секрети роботи із Facebook для ОТГ. Медіаграмотність».

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

У вітальному слові радник з комунікацій Волинського ЦРМС Олена Кузьмич наголосила на важливості присутності і просування бренду об’єднаної територіальної громади у сучасному медіапросторі, зокрема, у соціальних мережах, наприклад, Facebook.

А PR-менеджер Антон Бугайчук детальніше розповів присутнім про необхідність створення міфів про об’єднану територіальну громади, власних традицій, якісного контенту для піару ОТГ у соціальних мережах. Під час практичного завдання представники ОТГ розглянули кілька існуючих сторінок об’єднаних громад у соціальній мережі Facebook, приміром, яких помилок варто уникати і які позитивні практики варто поширювати.

Також під час семінару присутні дізналися про те, як правильно розповідати про себе, про особливості соціальних мережтворення сторінки ОТГ у Facebook, про віральність, про те, як зробити пост у Facebook віральним, про #зрада і #перемога у соціальних мережах; медіачистоту у Facebook тощо.

Очікується, що під час наступних семінарів і тренінгів із комунікацій представники ОТГ розглянуть особливості роботи із фотографіями та елементарні навички роботи із Photoshop, комунікаційні стратегії тощо.