13 лютого 2019 року
останні оновлення: 03 вересня 2019 року

Запрошення до участі у торгах NCB-G 6.2.2.3 "Закупівля обладнання для дезінфекції та стерилізації кардіохірургічного обладнання та інструментів "

УКРАЇНА

Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей.

Позика №: 8475 UA

 

Назва Договору: Закупівля обладнання для дезінфекції та стерилізації кардіохірургічного обладнання та інструментів   

 

Ідентифікаційний номер: NCB-G 6.2.2.3

 

 1. Уряд України отримав від Світового Банку фінансування для реалізації проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” № 8475-UA і має намір використати частину цих коштів для закупівлі медичного обладнання. Процес торгів буде проводитися згідно правил та процедур Світового Банку.

 

 1. Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації запрошує надсилати запечатані тендерні пропозиції від правомочних учасників торгів щодо постачання медичного обладнання та розхідних матеріалів за наступними позиціями:
 2. Миюча-дезинфікуюча машина – 1 шт.
 3. Формальдегідний стерилізатор інструментарію – 1 шт.

 

 1. Учасники торгів повинні подавати пропозиції на весь перелік позицій в межах даного тендеру. Часткові пропозиції не будуть розглядатись та будуть відхилені як такі, що не відповідають вимогам.

         Учасникам торгів, які бажають запропонувати знижки у випадку присудження їм договору, дозволено робити це за умови, що такі знижки будуть включені в Заявку на участь у торгах

 

 1. Торги будуть проводитись згідно з процедурами Національних конкурсних торгів (НКТ), визначеними у посібнику «Керівництво із закупівель товарів, робіт та неконсультаційних послуг позичальниками Світового банку за позиками МБРР та кредитами і грантами МАР», опублікованому у січні 2011 року (публікація редакції посібника за липень 2014 р.) («Керівництво з закупівель»); вони відкриті для всіх учасників торгів, що є правомочними, відповідно до визначення, наведеного у Керівництві із закупівель. Прохання також ознайомитися з пунктами 1.6 та 1.7, в яких визначається політика Світового банку стосовно конфлікту інтересів.

 

 1. Зацікавлені учасники, що мають право брати участь у торгах, можуть отримати подальшу інформацію та ознайомитись з тендерною документацією за вказаною нижче адресою (1) у офісі  Групи управління субпроектом з 9:00 до 17:00.

 

 1. Зацікавлені учасники торгів можуть отримати повний пакет тендерної документації українською мовою в електронному форматі PDF безкоштовно, подавши письмову заявку на електронну пошту вказаної нижче адреси (1).

 

 1. Кваліфікаційні вимоги включають: (і) відсутність прострочених боргів перед податковими органами; (іі) принаймні п'ять (5) років досвіду у виробництві або постачанні медичних товарів; (ііі) успішне завершення, принаймні 2 (двох) договорів на поставку медичного обладнання протягом останніх 5 (п'яти) років на суму не менше: 117 000,00 Доларів США (Договори укладені в гривні враховуються згідно курсу НБУ (https://bank.gov.ua/control/uk/curmetal/detail/ currency?period=daily) на дату укладання договору)

Додаткові детальні відомості викладені у тендерній документації.

 

 1. Тендерні пропозиції повинні бути доставлені на зазначену нижче адресу (2) не пізніше 10:00 год. за місцевим часом 27 березня 2019 року.

Проведення торгів в електронному вигляді не дозволяється.  Пропозиції, що надійшли пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Тендерні пропозиції будуть відкриті публічно у присутності призначених представників учасників торгів та будь-яких інших осіб, які виявлять бажання бути присутніми, за зазначеною нижче  адресою.

 

 1. 9. Тендерна пропозиція має супроводжуватись Гарантією тендерної пропозиції. Розмір та валюта гарантії тендерної пропозиції є такою:

46 600 грн.  (сорок шість тисяч шістсот українських гривень)

або еквівалент у валюті країни Учасника за офіційним курсом гривні до іноземних валют Національного банку України (https://bank.gov.ua/control/uk/curmetal/detail/ currency?period=daily) на дату за 14 (чотирнадцять) днів до дати відкриття пропозицій конкурсних торгів зазначеної в ІУТ 25.1.

Гарантія  повинна бути у формі безвідкличної банківської гарантії. Всі інші форми гарантії  неприйнятні для Покупця.

 

 1. Адреси, що згадуються вище:
 •  
 • Адреса (1)
 • Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації
 • До уваги: консультанта з закупівель Групи управління субпроектом Халепи Ірини
 • Україна, Волинська обл, м.Луцьк, вул. Прогресу, 7, будівля Департаменту фінансів Волинської ОДА, каб. 103

Телефон: +38 (0332)-777-207

 • Електронна пошта: volyn.wbproject@gmail.com
 •  
 • Адреса (2)
 • Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації

До уваги: начальника Управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ващенюка Ігоря Степановича

 • Україна, Волинська обл, м.Луцьк, вул. Степана Бандери, 5

2 - й поверх, канцелярія Управління охорони здоров’я  Волинської обласної державної адміністрації

Часи роботи: 8.00 - 16.00 год. з понеділка по п'ятницю.

Телефон: +38 (0332) 24-35-59

Електронна пошта: volyn.wbproject@gmail.com з обов'язковою копію на uoz@uoz.volyn.ua