20181101132221.jpg, фото
01 листопада 2018, 13:20
останні оновлення: 20 грудня 2023

Запрошуємо на фестиваль "Оберіг-2018"

 

        З 1 по 3 листопада 2018 року в приміщенні Палацу культури міста Луцька проходитиме Всеукраїнський фестиваль співаної поезії та авторської пісні «Оберіг».

         Метою і завданням фестивалю є пошук та підтримка молодих виконавців у жанрах співаної поезії, авторської пісні, вдосконалення виконавської майстерності та покращення художнього рівня репертуару, відродження традиції всеукраїнських фестивалів авторської пісні, співаної поезії 1989-2001 років, презентація музичної спадщини минулих віків і сучасних визвольних змагань українського народу, пропагування мистецьких здобутків регіону, розширення зв’язків з іншими регіонами України, створення якісного музичного продукту для програм радіо і телебачення, концертних організацій.

        Конкурс представлений  номінаціями «авторська пісня» та «співана поезія». До участі запрошені виконавці з творами на власні україномовні тексти (авторська пісня) та учасники, що мають музичні твори на вірші українських поетів. Вік учасників – від 16 років.

     У фестивалі візьмуть участь представники Волині, Донеччини, Дніпропетровщини, Черкащини, Чернігівщини, міста Києва та Київської області, Львівщини, Рівненщини, Хмельниччини, Тернопільщини.

          Протягом конкурсних днів відбудуться виїзні концерти у містах Володимирі-Волинському та Ковелі за участі гостей фестивалю, колишніх лауреатів та відомих українських виконавців. Порадують волинян яскравими виступами вокальний дует заслужених артисток України Лесі та Галі Тельнюк, Василь Жданкін, Роман Коляда, Віталій Кириченко, Тарас Силенко, Володимир Смотритель, Зіновій Медюх, Юрій Поліщук, Микола Більшевич, Віктор Погуляй та інші.

            3 листопада о 18.00 у Палаці культури міста Луцька відбудеться Гала-концерт лауреатів цьогорічного фестивалю. Планується пряма трансляція в телеефірі Волинського суспільного телебачення (Волинської філії НСТУ). Кошти, зібрані під час концертів фестивалю, будуть спрямовані на потреби 14-ї окремої механізованої бригади, що дислокується у Володимирі Волинському і зараз перебуває в зоні ООС.

         За підсумками фестивалю заплановано випуск компакт-диску із концертними та студійними творами лауреатів, готуватимуться до ефіру телерепортажі та радіопрограми про Фестиваль.

            Генеральний медіа-партнер – Філія ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Волинська регіональна дирекція», партнери –Телевізійний  канал «12», газети  – «Волинські новини», «Волинська газета», «Волинь-24», «Волинь-пост», журнал «Яровиця».

        Інтернет видання – «Волинська правда», «Волинь-пост», «Волинські новини», «Конкурент», Офіційний веб-сайт Волинської обласної державної адміністрації.

         Організатори фестивалю-конкурсу – управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації, Волинська обласна рада, обласний науково-методичний центр культури, Волинська обласна філармонія, департамент культури Луцької міської ради.