18 квітня 2019 року
останні оновлення: 11 травня 2021 року

Засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей

17 квітня 2019 року відбулося засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей під головуванням заступника голови облдержадміністрації Світлана Мишковець за участі членів обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей, власників та директорів позаміських закладів оздоровлення та відпочинку.

На засіданні обговорено ряд питань: стан позаміських закладів оздоровлення та відпочинку; першочергових заходів з підготовки таборів до літнього оздоровчого сезону; стану пожежної безпеки у позаміських закладах оздоровлення та відпочинку; основних вимог щодо безпеки харчування та перебування дітей в закладах оздоровлення та відпочинку.

Планується, що у 2019 році працюватиме та здійснюватиме оздоровлення дітей 11 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку, з них: «Барвінок» (с.Павлівка, Іваничівського району), «Веселка» (с.Терешківці, Горохівський району), «Супутник» (с.Світязь, Шацький району), «Чайка» (с.Світязь, Шацький району), «Світанок» (с.Дачне, Ківерцівський району), «Сонячний» (с.Гаразджа, Луцький району), «Оберіг» (с.Уховецьк, Ковельський району), «Світязь» (с.Пульмо, Шацький району), «Прикордонник» (с.Литовеж, Іваничівський району), «Ровесник» (с.Забороль, Луцький району), «Парасолька» (с.Дольськ Турійський району).

У стаціонарних закладах в цьому році планується охопити оздоровленням та відпочинком понад 5 тис. дітей. Основна частина таборів розпочне свою роботу 10-15 червня ц.р. У міських, районних бюджетах та в бюджетах об’єднаних територіальних громад передбачено понад 5 млн.грн. на придбання путівок для оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Ще 2,8 млн. на ці цілі передбачено використати з обласного бюджету.

На даний час у дитячих таборах проводяться відповідні підготовчі роботи (поточний ремонт, оновлення матеріально – технічної бази, впорядкування приміщень та територій тощо).

Основне завдання під час проведення літньої оздоровчої кампанії – це забезпечення безпечного перебування дітей у таборах, надання їм якісних послуг з оздоровлення та відпочинку.

 

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації