20211208162628.jpg, фото
08 грудня 2021 року
останні оновлення: 08 грудня 2021 року

Завершується оздоровлення дітей у 2021 році

В області завершується оздоровлення дітей за путівками, які надаються Міністерством соціальної політики України та Національною соціальною сервісною службою Ураїни.

4-5 грудня 2021 року департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації спільно із міськими та районими управліннями соціального захисту населення направлено групу дітей пільгових категорій у кількості 30 осіб на оздоровлення до Міжнародного дитячого центру «Артек» (місто Київ, Пуща – Водиця), 33 дитини – до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (місто Одеса), 38 дітей – до дитячого оздоровчого табору «Артек-Прикарпаття» (Львівська область, місто Трускавець), 26 дітей – до дитячого табору відпочинку, оздоровлення та патріотичного виховання дітей та молоді в Карпатах «Соколята» (Львівська область, місто Хирів).

В загальному на відпочинку перебуває 127 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, із них: 2 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 84 дитини - з багатодітних та 7 із малозабезпечених родин, 27 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 5 дітей, батькам яких встановлена I та II група інвалідності, 2 дітей з інвалідністю.

У дитячих закладах проходитимуть тематичні святкові зміни «Під оберегом Святого Миколая», «Святкова кінокорпорація». Окрім розважальної передноворічної програми, табори підготували дітям святкові сюрпризи та подарунки. Діти оздоровлюватимуться у дитячих таборах 21 день та повернуться додому напередодні новорічних свят.

Бажаємо нашим волинянам гарного відпочинку, цікавих знайомств та незабутніх вражень!

 

Департамент соціального захисту населення Волинської облдержадміністрації