09 січня 2024, 12:04
останні оновлення: 02 лютого 2024

Звіт про роботу зі зверненнями громадян у 2023 році

Протягом 2023 року в управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації проводилась системна робота із забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, забезпечення їх кваліфікованого, обʼєктивного та своєчасного розгляду.

У 2023 році в управління надійшло 20 письмових звернень, відповіді на які надано заявникам у терміни, визначені чинним законодавством.

У визначені дні в управлінні проводився особистий прийом громадян керівництвом управління, де громадяни отримували консультації, рекомендації та аргументовані розʼяснення з порушених ними питань. Протягом 2023 року на особистому прийомі у керівництва управління побувало 5 осіб.

Відповідно до плану роботи управління містобудування та архітектури облдержадміністрації питання про роботу зі зверненнями громадян у 2023 році було предметом розгляду на оперативній нараді у керівника управління. На нараді було прийнято рішення й надалі при розгляді звернень громадян дотримуватись відповідних вимог нормативних та розпорядчих документів. Було наголошено на урахуванні в подальшій роботі зауваження керівництва управління щодо більш тісної співпраці спеціалістів управління з працівниками уповноважених органів містобудування та архітектури в територіальних громадах. Також було запропоновано приділити особливу увагу розгляду звернень учасників бойових дій та членів їхніх сімей, інвалідів та інших пільгових категорій населення, а також тих звернень, що потребують невідкладного вирішення.