13 липня 2018, 09:21
останні оновлення: 04 грудня 2023

Звіт про роботу зі зверненнями за 1-ше півріччя 2018 року

 

Протягом першого півріччя 2018 року до управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації надійшло 13 звернень від громадян області, що майже втричі менше, ніж в аналогічному періоді 2017 року, а саме - 36 звернень.

Актуальними для мешканців області були питання щодо:

- задимлення мікрорайону ЛПЗ викидами з котельні ТзОВ «Біоальтернатива» та незгоди заявника відповіддю на попереднє звернення щодо задимленості мікрорайону ЛПЗ;

- дотримання Закону України «Про відходи» громадянами України;

- проведення переписки стосовно загальнозоологічного заказника «Зубр»;

- смороду в різних районах міста Луцька;

- ліквідації стихійних сміттєзвалищ;

- незадовільного стану питної води.

 

Серед звернень були й такі, що не потребували прийняття владних рішень, наприклад: надати інформацію про об’єкти природно-заповідного фонду області для написання дипломної роботи одному із студентів вузу та надати роз’яснення щодо зрізання самозаліснених насаджень на землях комунальної та приватної власності.

 

Всі звернення зареєстровано в журналі з дотриманням порядку реєстрації, ведеться журнал обліку особистого прийому громадян. На кожне звернення укомплектовано справу з дотриманням строків розгляду та порядку надіслання відповідей заявникам, а також пересилання іншим уповноваженим органам за належністю.

В управлінні затверджено графік і порядок проведення особистого прийому громадян та роботи телефонної "гарячої лінії", ведеться облік повідомлень громадян. Керівництвом управління щотижнево ведеться особистий прийом громадян.

 

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації