25 червня 2019 о 11:00,

Регіональні відбіркові змагання VІI Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці “Сила духу”

25 червня у Луцьку пройдуть регіональні відбіркові змагання VІI Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці “Сила духу”.

Ці відкриті спортивні змагання ініційовані Фондом соціального страхування України і спрямовані на підтримку, реабілітацію засобами фізичної культури і спорту та адаптацію у суспільстві людей, потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва. Окрім того, це – спосіб привернути увагу органів влади та громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

У регіональних відбіркових змаганнях, зорганізованих Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області візьмуть участь 8 збірних команд з Володимир-Волинського, Ковельського, Ківерцівського, Камінь-Каширського, Любомльського, Луцького  районів та міст Луцьк і Нововолинськ. Змагатимуться команди у шести видах спорту. Переможці захищатимуть честь області на фінальних змаганнях спартакіади, яка пройде у вересні в Ужгороді.

Обласний відбірковий тур розпочнеться об 11.00 на базі культурно-розважального центру «Адреналін СІТІ» (м. Луцьк, вул. Карбишева, 1).