20181030165711.jpg, фото
31 жовтня 2018 о 17:00,

Зустріч голови облдержадміністрації з володаркою двох золотих медалей, учасницею «Ігор Нескорених», волинянкою Майєю Москвич

Майя Москич – волинянка, яка прославила Україну на міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених-2018» у Сіднеї. Відтак завтра, 31 жовтня 2018 року, на Волині урочисто привітають володарку двох золотих медалей. Зустріч запланована на 17.00 год. поблизу центрального входу до головної адмінбудівлі краю (Київський майдан, 9).

Окрім того, о 17.15 год. в овальній залі Будинку обласної ради розпочнеться прес-конференція за результатами участі Майї Москвич в «Іграх Нескорених». В заході також візьме участь голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Довідково: Ігри Нескорених (Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, які заснував у 2014 році британський принц Гаррі. Головна мета змагань – вшанування військових ветеранів, підтримка їх реабілітації та адаптаційна допомога людям, які були поранені та втратили здоров’я під час військової служби.

Українська збірна вперше взяла участь у міжнародних змаганнях «Ігри нескорених» у 2017 році: тоді українці (їх було п’ятнадцятеро) здобули 14 медалей: вісім золотих, три срібні та три бронзові.

Цьогоріч Україну на змаганнях представляли 14 чоловіків та одна жінка – волинянка Майя Москвич. Українці змагалися у 6 видах спорту: пауерліфтингу, веслуванні на тренажерах, легкій атлетиці, плаванні, стрільбі з лука та велоспорті на шосе. Наші співвітчизники вибороли 20 медалей: сім золотих, десять срібних, три бронзові.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.