Останні новини
Закупівлі в рамках реалізації проекту Світового банку у Волинській області найдешевші в Україні, - Київська школа економіки

Горохівський чоловічий інтернат має право на комфортні умови існування, - голова облдержадміністрації Олександр Савченко

Днями голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко зі сторінок засобів масової інформації дізнався про проблеми Горохівського психоневрологічного інтернату, який знаходиться у підпорядкуванні обласної ради.

В Горохівській районній лікарні запрацювало оновлене терапевтичне відділення

Терапевтичному відділенню Горохівської центральної районної лікарні уже 23 роки.

Луцьк протидіятиме кору спільно з облдержадміністрацією

У Луцьку найвищий рівень захворюваності на кір та найнижчий рівень вакцинації в області.

Більше 705 тис. волинян обрали свого сімейного лікаря

В рамках впровадження медичної реформи, що розпочалася з первинної ланки, жителі Волині продовжують обирати сімейного лікаря та підписувати з ним декларації.

В області досліджуватимуть проби асфальту, укладеного за новою технологією при -14°С

У пошуках оптимального вирішення проблеми ямкового ремонту доріг, обласна державна адміністрація запропонувала нову технологію, котра дозволяє укладати асфальт при низьких температурах, а також знизити його собівартість.

Триває будівництво полігону ТПВ у Володимир-Волинському

У 2018 році на реалізацію невідкладних природоохоронних заходів із державного бюджету для Волині виділили 30 млн грн. З них 5 млн грн спрямували на будівництво полігону твердих побутових відходів (ІІІ черга) для міста Володимир-Волинський.

Юні волинян закарбували місцеві символи у мандрівній книзі єднання

«Соборна Україна - очима дітей» – саме таку назву має мандрівна мальована книга, яку створюють діти з усіх куточків країни в рамках Всеукраїнської акції «Естафета єднання».

Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2018 рік

Державна служба України з питаньгеодезії, картографії та кадастру на виконання cт. 289 Податкового кодексу України повідомляє.