Останні новини
Новозбудована школа в Осівцях приємно вразила голову ОДА Юрія Погуляйка

Новозбудовану школу в Осівцях Камінь-Каширського району відвідав 11 грудня 2019 року голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко напередоні відкриття. Завітав у навчальний заклад керівник виконавчої гілки влади в області не сам, а з народним депутатом-волинянином Валерієм Стернійчуком.

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з нагоди Дня Сухопутних військ України

Українські Сухопутні війська Збройних Сил України – взірець мужності та відваги, міцний фундамент боєздатності держави, надійний тил національних інтересів.

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко ознайомився із будівництвом школи с.Стобихівка

Будівництво одного найбільших волинських довгобудів – школи в селі Стобихівка Камінь-Каширського району оглянув голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко у рамках робочої поїздки, що відбулася сьогодні, 11 грудня 2019 року.

На Волині День жалоби за загиблими земляками–військовослужбовцями

Розпорядженням голови Волинської облдержадміністрації 12 грудня 2019 року оголошено на Волині Днем жалоби у зв’язку із похованням двох військовслужбовців 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

В області завершують будівництво 6-ти мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту

В селах Крупа та Липини Луцького, с.Мощена Ковельського, смт Заболоття Ратнівського районів, а також в містах Ковель і Луцьк до кінця року завершать будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

Інформація про «смарагдові» території Європи відтепер доступна онлайн

Інформацію про Смарагдову мережу Європи тепер можна знайти на публічній кадастровій карті України. Йдеться про природоохоронні території як України, так і інших держав. Загалом це 271 об’єкт загальною площею близько 6 млн. гектарів. Постійним комітетом Бернської конвенції 08.12.2017 затверджено оновлений перелік об’єктів Смарагдової мережі України, в які увійшли 14 територій Смарагдової мережі Волинської області.

Обласний бюджет 2019 виконаний на 100,1 %

До загального фонду місцевих бюджетів області за 11 місяців 2019 року надійшло 4,5 млрд гривень власних доходів, що становить 104,7 відсотка до запланованого, понад план отримано 201 млн гривень.

Президент України присвоїв звання «Мати-героїня» 116 волинянкам

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 893 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

Краянам вручили державні нагороди

Три державні нагороди краянам, які своєю щоденною працею досягли вагомих професійних результатів, вручив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко сьогодні, 10 грудня 2019 року, під час оперативної наради.