Останні новини
Звернення т.в.о. голови обласної державної адміністрації Олександра Киричука з нагоди Дня незалежності України

З 24 серпня 1991 року розпочався відлік нового етапу розвитку сучасної Української держави.Здійснилася мрія багатьох поколінь українців – Україна отримала незалежність!

Олександр Киричук: Разом ми подолаємо усі перешкоди і Україна реалізує той величезний, фантастичний потенціал, який ми маємо

Державне свято зібрало під синьо-жовтим стягом українського прапора сотні волинян

28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про державний прапор». Відтоді синьо-жовтий стяг є офіційним символом нашої країни, втіленням національної єдності, честі та гідності.

Звернення т.в.о. голови обласної державної адміністрації Олександра Киричука з нагоди Дня Державного Прапора України

Уже 28 років над вільною та незалежною Україною майорить синьо-жовтий прапор, що є символом національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Про стан джерел зовнішнього протипожежного водопостачання на території Волинської області

З початку року на території області виникли 1111 пожеж, в яких загинули 22 людини, врятовано 14, з них 2 дітей.

В регіоні підготовка до опалювального сезону 2019/2020 років триває згідно графіку

Під час чергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в обласній державній адміністрації обговорили питання підготовки органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування регіону до опалювального сезону, роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та очистки трас в охоронній зоні ліній електропередач.

Які районні центри Волині потребують будівництва полігонів твердих побутових відходів

Олександр Киричук долучився до вшанування пам’яті загиблих правоохоронців

З 1996 року згідно з Указом Президента України щорічно 22 серпня відзначають Всеукраїнський день вшанування пам’яті загиблих правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та при захисті територіальної цілісності України.

В обласному центрі Волині стартував Чемпіонат України з легкої атлетики