Останні новини
Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем Соборності України

Сьогодні, у День Соборності України, вітаю вас з державним святом, яке символізує національну єдність та прагнення українського народу жити однією великою родиною на своїй прабатьківській землі.

Онлайн-брифінг з питань тарифної політики: основне про вартість електроенергії

Уряд України 28 грудня 2020 року встановив для всіх побутових споживачів фіксовану ціну на електроенергію з 1 січня по 31 березня 2021 року в розмірі 1,68 грн (з ПДВ) з 1 кВт.год незалежно від об’єму споживання.

На Волині готуються до відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в області у 2021 році 150-річчя від дня народження Лесі Українки відбулося під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка 20 січня 2021 року. Участь у засіданні також взяла народний депутат України Ірина Констанкевич.

Президент відстоює соціальну справедливість у тарифах

Президент України Володимир Зеленський наполягає на обов’язковій соціальній справедливості, особливо коли йдеться про питання тарифів для населення. Адже очевидно, що в державі не може бути тарифної дискримінації, і тому всі верстви населення мають отримати зрозуміле тарифне ціноутворення.

Коронавірус. Волинь: оперативна інформація на 21 січня 2021 р.

За минулу добу на Волині зареєстровано 154 випадки захворювання на COVID-19

Брифінг з питань тарифної політики на газ: основні тези

Сьогодні, 20 січня 2021 року, у стінах Волинської ОДА відбувся онлайн-брифінг з питань тарифної політики на газ та електроенергію.

Брифінг щодо питань тарифної політики на газ та електроенергію (ВІДЕО)

Брифінг щодо питань тарифної політики на газ та електроенергію. Спікери: заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Чуліпа директор ТОВ «Волиньгаз збут» Микола Тищук заступниця директора ТзОВ «Волиньелектрозбут» - Оксана Гентіш директор фінансовий АТ «Волиньгаз» Андрій Тимчишак

Коронавірус. Волинь: оперативна інформація на 20 січня 2021 р.

За минулу добу на Волині зареєстровано 103 випадки захворювання на COVID-19

Як перейти до нового постачальника газу? Покрокова інструкція

В Україні від літа 2020-го року запрацював ринок газу, тобто держава більше не регулює ціни на газ.