Останні новини
У Луцьку відбулася громадянська панахида до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Сьогодні, 13 грудня 2019 року, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, який щорічно відзначають 14 грудня, в обласному центрі Волині відбулися громадянська панахида та покладання квітів на меморіалі «Вічної Слави, меморіальної дошки А.Д.Грищенку – льотчику, ліквідатору аварії на ЧАЕС та до фотостенду «Героїв Небесної Сотні».

Волиняни провели в останню путь загиблих Героїв-волинян

Вчора, 12 грудня 2019 року, біля пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України» на театральному майдані, що у м.Луцьку в останню путь проводили бійців, які загинули на лінії зіткнення ООС, 9 грудня цього року.

Розробка Стратегії Волині 2027: обговорили напрямки SMART спеціалізацій

В області продовжується активна робота з розробки Стратегії розвитку Волинської області на період до 2027 року.

Новозбудована школа в Осівцях приємно вразила голову ОДА Юрія Погуляйка

Новозбудовану школу в Осівцях Камінь-Каширського району відвідав 11 грудня 2019 року голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко напередоні відкриття. Завітав у навчальний заклад керівник виконавчої гілки влади в області не сам, а з народним депутатом-волинянином Валерієм Стернійчуком.

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з нагоди Дня Сухопутних військ України

Українські Сухопутні війська Збройних Сил України – взірець мужності та відваги, міцний фундамент боєздатності держави, надійний тил національних інтересів.

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко ознайомився із будівництвом школи с.Стобихівка

Будівництво одного найбільших волинських довгобудів – школи в селі Стобихівка Камінь-Каширського району оглянув голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко у рамках робочої поїздки, що відбулася сьогодні, 11 грудня 2019 року.

На Волині День жалоби за загиблими земляками–військовослужбовцями

Розпорядженням голови Волинської облдержадміністрації 12 грудня 2019 року оголошено на Волині Днем жалоби у зв’язку із похованням двох військовслужбовців 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

В області завершують будівництво 6-ти мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту

В селах Крупа та Липини Луцького, с.Мощена Ковельського, смт Заболоття Ратнівського районів, а також в містах Ковель і Луцьк до кінця року завершать будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

Інформація про «смарагдові» території Європи відтепер доступна онлайн

Інформацію про Смарагдову мережу Європи тепер можна знайти на публічній кадастровій карті України. Йдеться про природоохоронні території як України, так і інших держав. Загалом це 271 об’єкт загальною площею близько 6 млн. гектарів. Постійним комітетом Бернської конвенції 08.12.2017 затверджено оновлений перелік об’єктів Смарагдової мережі України, в які увійшли 14 територій Смарагдової мережі Волинської області.