Останні новини
Фармацевтів області привітали з професійним святом

В ОДА працюють, аби якнайшвидше відновити дах у Луцькому військовому госпіталі

Т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук сьогодні, 20 вересня 2019 року, оглянув наслідки пожежі у Луцькому військовому госпіталі та провів нараду із представниками будівельного бізнесу області, аби оперативно напрацювати план дій для відновлення зруйнованої покрівлі шпиталю.

“Маневиччина: маловідомі факти”: в обласному центрі Волині презентували книгу про поліський район

У Волинському краєзнавчому музеї сьогодні, 19 вересня 2019 року, презентували унікальне видання про один з поліських районів області - “Маневиччина: маловідомі факти”.

В облдержадміністрації дійшли згоди щодо здешевлення будівництва школи у Стобихівці

Тимчасово виконуючий обов`язки голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук сьогодні, 19 вересня 2019 року, зустрівся з ініціативною групою батьків, аби обговорити можливі варіанти здешевлення проекту по будівництву школи у селі Стобихівка Камінь-Каширського району.

Цього тижня на Волинь надійшло обладнання вартістю понад мільйон доларів

Упродовж вересня-жовтня триватиме виконання договорів другої фази закупівлі медичного обладнання і розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів.

У Луцьку стартував IV Обласний молодіжний форум

У Луцьку за ініціативи Молодіжної ради, що діє при обласній державній адміністрації, організували форум «Майбутнє молоді Волині». Захід триватиме протягом четверга, 19 вересня 2019 року.

Світлана Мишковець провела нараду щодо розвитку професійно-технічної освіти

18 вересня 2019 року у Володимир-Волинському вищому професійному училищі за участі заступниці голови обласної державної адміністрації Світлани Мишковець проведено нараду керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти та структурних підрозділів закладів вищої освіти.

В області розпочали роботу з формування обласного бюджету на 2020-й рік

Днями Кабінет Міністрів України вніс на розгляд Верховної Ради України проєкт Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік”, що є підставою для формування як обласного, так і місцевих бюджетів.

Обласний бюджет виконаний на 101,6 відсотка

Ситуація із наповненням бюджету області є стабільною.