Останні новини
На Волині можливе збільшення «червоних» зон епідемічної небезпеки

В Україні оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19, що діятимуть з 26 жовтня 2020-го року, та прийнято рішення щодо обмежень в регіонах з «червоним» рівнем. Про це стало відомо за результатами засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС, у якому сьогодні, 23 жовтня 2020-го року, за дорученням голови ОДА у відеоселекторному режимі взяв участь його заступник Ігор Чуліпа.

Брифінг щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції - 23 жовтня (ВІДЕО)

Брифінг щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції. Спікери: - т.в.о. начальника управління охорони здоров’я Людмила Тимощук - заступник директора Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України Надія Костирка

Коронавірус.Волинь: оперативна інформація на 23 жовтня

За останню добу на Волині зареєстровано 218 нових випадків захворювання на COVID-19.

Президент під час круглого столу на Волині: Будемо знаходити різні підходи, щоб передавати землю місцевим громадам

Перебуваючи з робочою поїздкою у Волинській області, Президент України Володимир Зеленський взяв участь у круглому столі з представниками об’єднаних територіальних громад регіону.

Президент України пообіцяв допомогти з другою чергою ремонту Вербківського навчально-виховного комплексу

Під час робочої поїздки до Волинської області Президент України Володимир Зеленський відвідав Вербківський навчально-виховний комплекс та оглянув відремонтовані приміщення їдальні, актового та спортивного залів.

«Велике будівництво»: На Волині Володимир Зеленський поставив завдання до літа завершити спорудження дороги до Шацьких озер

У межах робочої поїздки до Волинської області Президент України Володимир Зеленський ознайомився з перебігом ремонтних робіт на ділянці автодороги М-07 Київ ‒ Ковель ‒ Ягодин (на Люблін).

Коронавірус.Волинь: оперативна інформація на 22 жовтня

За останню добу на Волині зареєстровано 207 нових випадків захворювання на COVID-19.

Президент розпочав робочу поїздку на Волинь

Президент України Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою до Волинської області.

У Любешівському районі відкрили уже третю сучасну амбулаторію

Від завтра мешканці села Седлище Любешівського району мають змогу отримувати якісні медичні послуги в амбулаторії європейського зразка.