Останні новини
На порядку денному – питання зайнятості населення

Трудові відносини та їх легалізація, соціальна та професійна адаптація учасників Антитерористичної операції, підготовка робітничих кадрів, працевлаштування внутрішньо переміщених осіб – питання, які винесли сьогодні, 13 грудня, на засідання Волинського обласного координаційного комітету сприяння зайнятості.

Про наявність безкоштовних ліків у медичних закладах Волині можна дізнатися онлайн

Щороку держава виділяє кошти на закупівлю ліків. В рамках медичної реформи сотні медикаментів, оплачених державою, місцевим бюджетом чи спонсорами доступні для лікування хворих. Про перелік лікарських засобів та медичних виробів, наявних у медичних закладах області можна дізнатися онлайн.

Волиняни вшанували подвиг ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні – День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Саме в цей день 32 роки тому прийняли в експлуатацію комплекс захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської етомної електростанції.

ДО УВАГИ ЗМІ: 17 грудня - брифінг управління охорони здоров’я Волинської ОДА

Шановні представники засобів масової інформації!

Рада регіонального розвитку у Володимир-Волинському: в області продовжують працювати над створення Перспективного плану розвитку

Учора, 13 грудня 2018 року, у Володимир-Волинському відбулося засідання Ради регіонального розвитку. Так, більше двохсот представників міської та районної влади, голови ОТГ та представники місцевого бізнесу зібралися, аби поділитися позитивним досвідом роботи та напрацювати план роботи на майбутнє.

Звернення голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

26 квітня 1986 року над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

За кошти ДФРР в області реалізовуються 25 інвестиційних проектів

Для Волинської області на 2018 рік передбачено обсяг коштів державного фонду регіонального розвитку у сумі 192,1 мільйона гривень.

Дев’ятьом волинянам вручили державні відзнаки

Цілу низку державних нагород вручив сьогодні, 13 грудня 2018 року, голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко під час наради щодо використання бюджетних коштів державних програм.

Ми не провалимо президентську програму із реформування сільської медицини, - Олександр Савченко

Для Волинської області виділили цільову медичну субвенцію у сумі 189,4 млн гривень.