Останні новини
Велике будівництво: триває реконструкція приймального відділення Луцької міської клінічної лікарні. ФОТО

Обстеження за допомогою сучасного медичного обладнання, встановлення попереднього діагнозу та комфортні кімнати тимчасового перебування хворих, – усе це невдовзі стане доступним для пацієнтів Луцької міської клінічної лікарні. Наразі там триває масштабна реконструкція приймального відділення в рамках загальнонаціональної програми «Велике будівництво».

Інститут адвокатури в Україні є найбільш розвиненим з усіх інститутів правосуддя, – Сергій Іонушас

Про механізми вдосконалення інституту адвокатури та основні проблеми у професійній діяльності адвокатів в Україні на Всеукраїнському Форумі «‎Україна 30. Розвиток правосуддя» розповіли голова Комісії з питань правової реформи, заступник голови Комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності, адвокат Сергій Іонушас та голова підкомітету з питань організації та діяльності адвокатури, органів надання правової допомоги Комітету ВРУ з питань правової політики Володимир Ватрас.

Невдовзі Волинська обласна клінічна лікарня матиме сучасне приймальне відділення. ФОТО

У приймальному відділенні Волинської обласної клінічної лікарні тривають ремонтні роботи. Невдовзі тут зможуть надавати невідкладну медичну допомогу, приймати пацієнтів та після встановлення попереднього діагнозу розприділятимуть у відділення лікарні.

Волинь: оперативна інформація на 3 березня

За минулу добу на Волині зареєстровано 201 випадок захворювання на COVID-19

Президент вакцинувався від COVID-19 на Донбасі разом з військовими

Під час робочої поїздки до Луганської області Президент України Володимир Зеленський вакцинувався від коронавірусної хвороби COVID-19.

На Волині шукають волонтерів безоплатної правової допомоги

Система надання безоплатної правової допомоги (БПД) запускає проєкт «Волонтер БПД» та запрошує до співпраці активістів, що бажають розвиватися та допомагати жителям свого регіону дізнаватися більше про їхні права.

ЄС підтримує Україну на шляху судової реформи

Про це заявив Президент Європейської Ради Шарль Мішель під час онлайн-включення з Луганської області в рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя» сьогодні, 2 березня. У зоні проведення Операції об’єднаних сил Шарль Мішель перебував разом з Президентом України Володимиром Зеленським.

Як стати на електронну чергу для вакцинації проти COVID-19

Починаючи з 1 березня в Україні є можливість записатися до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19. Електронний список очікування формується, щоб краще спланувати та організувати процес вакцинації.

Україна отримала офіційне іномовне Інтернет-представництво – вебсайт Ukraine.ua

В України з’явився офіційний веб-сайт Ukraine.ua. У січні Україна отримала офіційне іномовне Інтернет-представництво – вебсайт Ukraine.ua. Новий цифровий портал був створений зусиллями Міністерства закордонних справ України та Українського інституту. Також до проєкту долучилися понад 30 міжнародних та закордонних партнерів.