Останні новини
Відбулася зустріч із учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Юрій Погуляйко ознайомився із роботою санаторію «Лісова пісня»

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко продовжує знайомитися із Волинською областю ближче. Так, 5 грудня 2019 року в рамках робочої поїздки відвідав санаторій «Лісова пісня», що у с.Гаївка Шацького району.

Голова облдержадміністрації з робочим візитом відвідав Рівненську ОТГ

5 грудня 2019 року, голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко з робочим візитом відвідав Рівненську об’єднану територіальну громаду Любомльського району.

У перспективі ми відійдемо від інтернатів, – Юлія Соколовська

Сьогодні, 5 грудня 2019 року, директор департаменту соціального захисту населення Оксана Гобод та начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна беруть участь у засіданні координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, що проходить у місті Києві.

В області триває робота з відбору проектів на фінансування з ДФРР у 2020 році

Одинадцять перехідних об’єктів незавершеного будівництва будуть включені у перелік об’єктів, що фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

У Волинську область надійшли кошти для завершення у 2019-му році 5-ти об’єктів з ДФРР

Відповідно до розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.11.2019р. № 1191 у Волинську область наді йшли кошти на ряд об’єктів ДФРР, які завершать до кінця поточного року.

Волинська делегація бере участь в Західноукраїнському Форумі «Розвиток та безпека місцевих доріг»

В Рівному проходить Західноукраїнський Форум «Розвиток та безпека місцевих доріг» за участю представників західних областей України, делегацій з Туреччини, Словенії, Білорусі, Китаю, Литви, Італії, Німеччини. Основна мета форуму: покращення дорожньої інфраструктури України.

Олексій Гончарук: Країні потрібні нові робочі місця та успішні підприємці!

З 1 лютого 2020 року, в Україні стартує потужна програма підтримки мікро- та макробізнесу.

В обласному центрі Волині пройшла акція «Збережи життя – зупини насильство»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проходить всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» спрямована на привернення уваги суспільства до проблем насильства у різних сферах громадського життя, активізації спільних зусиль органів державної влади та громадських організації задля викорінення насильства, як явища.