Останні новини
Волинь: оперативна інформація на 23 червня

За минулу добу на Волині зареєстровано 13 випадків захворювання на COVID-19

День державної служби: професійне свято тих, чиє призначення – служити народові України

Вітання голови обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка з Днем державної служби

Програма Президента «Здорова Україна» - скоро у громадах Волині. ВІДЕО

22 червня 2021 року Президент України Володимир Зеленський представив загальнонаціональну програму «Здорова Україна», яка має на меті популяризувати здоровий спосіб життя, розвивати спортивну інфраструктуру в громадах та зробити спорт доступним для всіх верств населення.

Голова ОДА Юрій Погуляйко бере участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна»

22 та 23 червня 2021 року голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко перебуватиме у Києві, де проходить Всеукраїнський форум «Україна 30. Здорова Україна».

Волинська облдержадміністрація – активний учасник Форуму з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

Заступниця голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Вікторія Левчук представила Волинь на всеукраїнському Форумі з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації в Одесі.

Здоровий і активний спосіб життя має стати якщо не національною ідеєю, то стилем життя – Президент

Президент Володимир Зеленський представив загальнонаціональну програму «Здорова Україна», що спрямована на всі вікові категорії та групи населення і має на меті збільшення тривалості життя українців. Презентація відбулася в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Здорова Україна»

Без права на забуття: у Луцьку вшанували жертв Другої світової війни

Спільною молитвою, хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Невідомому солдату, представники влади та громадськості вшанували пам’ять усіх тих, хто став жертвами смертоносної нацистської машини.

Змінилась назва державної установи «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України»

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України змінилась назва державної установи «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» на ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».

Волинь: оперативна інформація на 22 червня

За минулу добу на Волині зареєстровано 9 випадків захворювання на COVID-19