Останні новини
Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє про новий підхід до внесення в декларацію відомостей про кредит та зазначення вартості об’єктів декларування

Для боротьби з контрафактним алкоголем введуть в дію електронну акцизну марку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук попросив голів ОДА вже до кінця лютого вплинути на нелегальне виробництво та обіг сурогатної алкогольної продукції.

У Луцьку вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан відбулися сьогодні, 15 лютого, в обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

Звернення голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка у зв’язку з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

На Волині створили робочу групу, яка контролюватиме виробництво та обіг підакцизних товарів

У Волинській облдержадміністрації створили міжвідомчу робочу групу з координації роботи державних, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, що здійснюють контроль за виробництвом і обігом підакцизних товарів, а також запобігання та протидії контрабанді у Волинській області.

Пів сотні АЗС, які торгували контрафактним пальним, припинили діяльність

48 незаконних АЗС припинили свою роботу за проміжними підсумками кампанії по боротьбі з незаконними АЗС та нелегальної торгівлі нафтопродуктами, ініційованої головою облдержадміністрації Юрієм Погуляйком на початку січня.

Які освітні заклади Волині потрапили в програму «Велике будівництво»? ІНФОГРАФІКА

В рамках Національної програми «Велике будівництво», яку ініціював Уряд та Президент України Володимир Зеленський, на Волині планують провести інфраструктурну модернізацію закладів освіти, лікарняних закладів, спортзалів, покращити дорожнє покриття, яке веде до цих об’єктів.

Обласний бюджет Волині на 2020 рік – прийнято. ВІДЕО

Боксерка Тетяна Коб: «Непотрібно недооцінювати суперника». Спортивний рік 2019 та підготовка до Олімпіади в Токіо