Останні новини
У Волинській обласній бібліотеці для юнацтва – інноваційні послуги з використанням ігрових підходів та програмного забезпечення

Волинська обласна бібліотека для юнацтва стала переможницею у конкурсі інфраструктурних грантів, що підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe.

Між Волинською ОДА та ЛНТУ укладено Меморандум про співпрацю

Урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Волинською облдержадміністрацією та Луцьким національним технічним університетом відбулося сьогодні, 2 грудня 2020 року, під час офіційного призначення на посаду ректора ЛНТУ Ірини Вахович.

Коронавірус. Волинь: оперативна інформація на 2 грудня

За минулу добу на Волині зареєстровано 308 випадків захворювання на COVID-19

У 2020 році уже відновлено 21 кілометр автодороги М-19

Побудувати сучасну автомобільну автодорогу М-19 Доманово (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) європейського зразка вдалося завдяки загальнонаціональній програмі «Велике будівництво».

37 волинських сімей готові співпрацювати, аби не повертати дітей в інтернатні заклади

Про це стало відомо під час засідання «круглого столу» за результатами реалізації проекту, в рамках якого обстежено 424 волинських сім’ї, до яких через пандемію повернулися діти з інтернатів.

На будівництво школи в селі Стобихівка планують спрямувати додаткові кошти

Окрім передбачених цьогоріч 12 млн грн на будівництво школи в с.Стобихівка, в області хочуть спрямувати додатково ще майже 10 млн грн, які вдалося зекономити на реалізації інших проєктів ДФРР. Це стало відомо за результатами зустрічі із ініціативною групою жителів Стобихівки, які завітали 1 грудня 2020-го року в головну адмінбудівлю краю, аби дізнатися чому днями призупинилися будівельні роботи у школі. Спілкувалися з мешканцями Стобихівки заступник голови ОДА Ігор Чуліпа та перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Прокуратура – важливий інститут, що захищає інтереси особистості, суспільства і держави

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем працівників прокуратури

Коронавірус. Волинь: оперативна інформація на 1 грудня

За минулу добу на Волині зареєстровано 348 випадків захворювання на COVID-19

Завершується відновлення міжнародної автодороги М-07

Ще зовсім трішки і волинська ділянка, так званої «варшавки» буде здана в експлуатацію.