Останні новини
Юрій Погуляйко зустрівся із президентом Торгово-промислової палати України

Сьогодні, 29 червня 2022 року, відбулася робоча зустріч начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка із президентом Торгово-промислової палати України Генадієм Чижиковим та президентом Волинської ТПП Олександром Смоличем.

На Волині працюють над підготовкою до навчального року 2022/2023

Сьогодні, 29 червня 2022 року, начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко оглянув навчальні заклади Луцька, які мають можливість з 1 вересня розпочати навчальний процес в офлайн-режимі.

Підготовка до навчального процесу: звернення начальника начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка

«В області та на кордоні все спокійно. Тому продовжуємо працювати та допомагати військовим. Сьогодні одним із напрямків роботи є підготовка закладів освіти до навчального року в умовах воєнного стану», – зазначив очільник області.

Правоохоронці та розвідка України роблять усе, щоб встановити всіх російських військових, які відповідальні за терор проти наших міст – звернення Президента Володимира Зеленського

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 125-го дня повномасштабної війни.

Бійцям 14 ОМБр спрямували бронежилети та турнікети

100 турнікетів та 10 бронежилетів 4 класу відправили з Волині князівським воїнам 14 окремої механізованої бригади. Зокрема, бронежилети повністю укомплектовані, відстріляні та сертифіковані.

На Волині запустили в продаж марку «Українська мрія»

Сьогодні, 28 червня, в Луцьку погасили славнозвісну марку, авторкою якої є одинадцятирічна Софійка Кравчук з Любомля. До заходу долучився начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

В обласному центрі Волині вшанували Героїв, які загинули за незалежність України

До Дня Конституції України сьогодні, 28 червня 2022 року, волиняни вшанували пам’ять усіх, хто загинув у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність нашої держави і за те, щоб виконати засади Основного Закону країни.

Волинь прийняла майже 70 тисяч внутрішніх переселенців

З початку збройного вторгнення росії в Україну, на Волині прийняли 69 тис. 375 внутрішніх переселенців. Найбільше громадян з інших регіонів розселили у Луцькому районі.

За нами правда, ЗСУ і Конституція України

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Основний Закон нашої держави – Конституцію. Це стало важливою віхою українського державотворення.