20221116173059.JPG, фото
16 листопада 2022, 17:30

10 громад Волині розвиватимуть систему добровільних пожежно-рятувальних підрозділів за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

В рамках Проєкту члени добровільних пожежних команд матимуть можливість пройти спеціалізовані навчання за програмою Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Також громади отримають рекомендації щодо юридичних та організаційних аспектів розвитку цивільного захисту та діяльності добровільних пожежно-рятувальних підрозділів. Окрім цього, в рамках Проєкту передбачені навчальні візити з метою налагодження співпраці та обміну досвідом.

Сьогодні, 16 листопада 2022 року, заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко взяв зустріч у презентаційній онлайн-зустрічі щодо старту грантового проєкту «Цивільний захист з Добровільними пожежними командами (ДПК) для громад Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», який реалізовуватиметься @Solidarity Fund PL in Ukraine (Фонд Міжнародної Солідарності в Україні).

«Вдячні міжнародним партнерам за співпрацю та допомогу у такий складний час для нашої країни. Впевнений, що Проєкт відчутно покращить систему цивільного захисту на місцях», – зазначив заступник голови ОДА.

Керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розповів, що Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» уже забезпечив добровільні пожежні команди захисним одягом та сучасним обладнанням для роботи в режимі надзвичайної ситуації.

«Тепер, завдяки співпраці Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» з Фондом Міжнародної Солідарності в Україні та Державною службою України з надзвичайних ситуацій ми проведемо спеціалізоване навчання членів добровільних пожежних команд на місцях та допоможемо ефективно організувати їх роботу», – наголосив Марат Кюрчевський.

Слід зазначити, що до навчань, окрім Волинських, долучаться добровільні пожежні команди Львівської, Полтавської областей.