20200710152754.jpg, фото
11 липня 2020 року

11 липня - День Луцького прикордонного загону

11 липня визначено Днем Луцького прикордонного загону. Дата відзначається уже другий рік поспіль відповідно до розпорядження Північного регіонального управління Держприкордонслужби замість 20 жовтня, як було до цього. Адже саме 11 липня 1918 року у Луцьку приступила до виконання службових завдань з охорони західного кордону 3-я Волинська кордонна бригада Української Народної Республіки.

Шановні прикордонники Луцького прикордонного загону!

Нещодавно ви відзначали своє професійне свято – День прикордонника, а сьогодні ви знову отримуєте вітання з нагоди ще однієї важливої дати – Дня Луцького прикордонного загону.

Ваш загін несе нелегку, але почесну службу з охорони державного кордону України. У зоні вашої відповідальності – не лише більше 500 км кордону з Польщею та Білоруссю, а й важливі міжнародні та місцеві пункти пропуску.

Працюючи на Волині, я вже мав змогу переконатися у професіоналізмі, високому рівні відповідальності та патріотизмі волинських прикордонників. Війна з Росією, світова пандемія, транскордонна злочинність вкотре показали нам надзвичайну важливість надійної охорони державного кордону. Ви з честю прийняли ці виклики і гідно виконуєте свій службовий обов’язок.

Вдячний кожному з вас за чесне служіння своїй країні. Слова особливої шани і поваги висловлюю тим, хто проходив службу на Сході України. 1,5 тисячі прикордонників Луцького загону  взяли участь у бойових діях в ООС/АТО, 2 з них, на жаль, загинули. Волинь завжди пам’ятатиме своїх героїв.

З нагоди свята – Дня Луцького прикордонного загону бажаю кожному з вас здоров’я, миру, достатку і благополуччя.

Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко