20190914141424.jpg, фото
14 вересня 2019 року

14 вересня 2019 року - День фізичної культури і спорту

В Україні щорічно у другу суботу вересня професійне свято відзначають працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, комунальних закладів, громадських організацій, тренери, спортсменів та просто шанувальники спорту.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Приємно, що Волинь славиться спортивними талантами, чим ми усі дуже пишаємося. Адже у 2019 році волинські спортсмени успішно виступили на міжнародних іа всеукраїнських змаганнях та чемпіонатах. Серед них є призери, що зайняли перші-треті місця. Має область цьогоріч і серйозні досягнення з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Зокрема волинськими спортменами виконані два олімпійські нормативи з легкої атлетики та виборені дві олімпійські ліцензії для збірної команди України з веслування на байдарках і каное. На останніх Європейських іграх, що відбулися у Мінську, здобули 5 золотих медалей.
Загалом в області розвиваються 24 олімпійські та 50 неолімпійських видів спорту. Олімпійські види спорту розвиваються в дитячо-юнацьких спортивних школах (19 видів спорту), спортивних клубах різних форм власності (23 види спорту), школі вищої спортивної майстерності (8 видів спорту). Заняття за видами спорту проводить 660 працівників фізичної культури та спорту (з них – 366 штатні). У сфері фізичної культури та спорту працює 1952 штатних працівники.

В області функціонує 33 дитячо-юнацькі спортивні школи, з них 2 – спеціалізовані дитячо-юнацькі спортивні школи олімпійського резерву. До занять у ДЮСШ залучено 10027 дітей, з якими навчально-тренувальну роботу здійснюють 447 тренери-викладачі.

З нагоди свята зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої області.

Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.

Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, у справі популяризації та розвитку фізичної культури!
Зі святом!

З повагою т.в.о. голови Волинської ОДА Олександр Киричук