20191213163516.jpg, фото
15 грудня 2019 року

15 грудня служителі Феміди відзначають професійне свято

Професія суддів – одна з найвідповідальніших, адже вимагає неупередженості, високого рівня знань та відданості закону. Ви стоїте на захисті прав, свобод та честі наших громадян. Не існує жодної галузі суспільного життя, яка змогла би обійтися без служителів Феміди.

На представників української Феміди покладені нелегкі завдання розвитку нашої держави, як правової та демократичної. Сьогодення вимагає від вас якісно нового, європейського підходу до розвитку судової системи та утвердження загальнодемократичних засад судочинства. Впевнений, що усі виклики сучасності стануть надійною основою утвердження верховенства права в ім’я справедливості та захисту праві і свобод людини, як громадянина. Судова система України повинна об’єднати в собі професійних, доброчесних, незалежних від будь-якого політичного чи адміністративного впливу суддів, людей гідних цього високого звання. Це поверне авторитет та довіру українського суспільства до національної судової системи.

Шановні судді та працівники суддів прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята. Нехай кожен робочий день приносить радість та надає впевненості у завтрашньому дні. Бажаю здоров’я, благополуччя та достатку вам та вашим родинам!

З повагою голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко