20231004110412.jpg, фото
04 жовтня 2023, 11:03

177 волинських аграріїв отримають мінеральні добрива за програмою АГРО

Уряд США продовжує підтримувати аграріїв України. Зокрема, в рамках програми USAID АГРО безоплатно надає мінеральні добрива на осінню посівну кампанію. Так, від учора першим агровиробникам Волині відвантажили добрива зі складу, що розташований поблизу Луцька.

Як зазначив начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Юрченко, міндобрива видають аграріям, які подали заявки через ДАР (Державний аграрний реєстр) та мають в обробітку від 5 до 500 га. Їх навантажують у біг-беги по 500 кг. Загалом на склад доставлено більше 177 тонн добрив. Тож 177 волинських аграріїв отримають мінеральні добрива на осінню посівну кампанію. Це відчутна підтримка для невеликих виробників області.

Нагадаємо, що надання мінеральних добрив для агровиробників є частиною масштабніших заходів програми USAID АГРО у межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна. У 2022 році USAID започаткував Ініціативу у відповідь на загальносвітову продовольчу кризу, яка поглиблюється внаслідок розв’язаної Росією війни.

Цього разу кожен учасник програми отримає 1 тонну нітроамофоски для основного та припосівного внесення. Загалом українським агровиробникам передадуть 12 тис. тонн добрив.