20240109143726.jpg, фото
09 січня 2024, 14:37

18 волинських підприємців розпочнуть практичні заняття щодо розвитку свого бізнесу

«Власне» – одна з найбільших національних інтенсивних програм розвитку стартапу і малих підприємств досвідченими менторами. Основною метою акселератора є допомога бізнесу щодо залучення нових клієнтів та інвесторів.

За результатами двох тестувань, 874 учасники отримали можливість продовжити навчання у другому етапі програми, близько 80 з них на базі центру Дія.Бізнес у Луцьку. З них 18 підприємців з Волині, а близько 60 – з інших областей.

Серед підприємців другого етапу є представники різних сфер бізнесу: від створення здорової їжі до виготовлення військового спорядження.

Впродовж двох місяців підприємці працюватимуть із менторами онлайн або офлайн. Кожен реалізуватиме свою бізнес-концепцію.

Наприкінці навчання учасники презентуватимуть свої бізнес-концепції, а ментори визначать понад 30 переможців. Кожен з них отримає фінансову підтримку в розмірі 100 000 гривень. 10 учасників з найвищими балами позмагаються за можливість залучити головний приз національного акселератора «Власне» – 800 000 грн.

*Національний акселератор «Власне» реалізовує мережа центрів підтримки підприємців «Дія.Бізнес» за сприяння Міністерства цифрової трансформації України та державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» за підтримки міжнародної технологічної компанії «Mastercard» та «ПриватБанку».