20240528173553.jpg, фото
28 травня 2024, 17:35

20 ЦНАПів Волині мають «мобільні цифрові валізи»

«Доступність державних послуг є дуже важливою для кожного мешканця регіону. А для нас важливо в умовах цифровізації держави її забезпечувати. Однією з таких інституцій, що допомагає реалізувати доступність є центри надання адміністративних послуг», – зазначила Вікторія Левчук, заступниця голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO).

У травні поточного року ще 10 ЦНАПів області отримали «мобільні цифрові валізи» – пересувні робочі місця адміністраторів центрів.

«Це не є результатом дня. Це результати місяців клопіткої роботи. Це проект відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ОДА та Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Швеції», – сказала заступниця голови ОДА.                                                                                                                                                                                                                                                        

Таким чином загалом у 20-ти громадах області є «цифрові валізи». А саме у центрах надання адмінпослуг Ратнівської, Камінь-Каширської, Головненської, Локачинської, Олицької, Велицької, Маневицької, Ковельської, Поромівської, Горохівської, Вишнівської, Володимирської, Голобської, Зимненської, Луцької, Любешівської, Любомльської, Нововолинської, Смідинської та Шацької громад.

«Цифрова валіза забезпечує можливість роботи адміністратора ЦНАПу за межами центру. Тобто він виїжджає до людей з особливими потребами, людей старшого віку, ветеранів. Тобто це дуже важливий  безбар’єрний момент. До речі, кейс може працювати близько шести годин без підживлення», – додала посадовиця.

У кожній валізі є:  ноутбук,  сканер,  принтер,  вебкамера,  зчитувач безконтактних карток із паспортними даними,  мобільний модем та інші необхідні речі для надання волинянам усіх державних послуг.

«Ми продовжуємо роботу в цьому напрямку і наша ціль – забезпечити усі ЦНАПи області цифровими валізами», – зауважила Вікторія Левчук.