20220521102523.jpg, фото
21 травня 2022 року

21 травня 2022 року в Україні відзначають День Європи

Традиційно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи, цьогоріч він – в умовах повномашабного вторгнення росії в Україну. І тут доречна усім відома фраза «друзі пізнаються в біді». Саме європейські країни першими підтримали Україну у цей нелегкий час.  

Вони приймають українців і спрямовують гуманітарні вантажі для військових та внутрішніх переселенців. Зокрема, Волинська область регулярно отримує допомогу від друзів з Польщі, Великої Британії, Швеції, Франції тощо.

Ще до війни впровадження європейських практик у життя тривало по всій Україні і, зокрема, на Волині. Будівництво якісних доріг, запровадження енергозберігаючих технологій, нових форм розвитку малого бізнесу на селі та системи управління якістю продукції, ефективне використання природних ресурсів, медична, земельна та судова реформи, децентралізація влад – це і є європейські стандарти. 

Окрім того, аби стати повноцінним членом європейської сім’ї кожен українець повинен поважати людську гідність,свободу, демократію, рівність, верховенство права та права людини. І зараз український народ вкотре довів це.

Тому цьогорічний День Європи має особливе значення. Адже Україна бореться не лише за свою територіальну цілісність, а й за мир в усій Європі. За майбутнє, яке вона вправі вирішувати самостійно. 

Тож офіційна подача заявки на вступ до Європейського Союзу 28 лютого 2022 року, стало ще одним кроком України до євроінтеграції. 

Разом – переможемо!