20201025094800.jpg, фото
25 жовтня 2020, 09:34

25 жовтня – День автомобіліста і дорожника

Шановні працівники автомобільного транспорту і  дорожнього господарства Волині!

Уже більше 20 років в Україні відзначається одне з найдавніших професійних свят – День автомобіліста і дорожника. Щорічно в останню неділю жовтня ми вітаємо не лише тих, хто сидить за кермом. Це офіційне свято усіх працівників дорожньо-транспортної галузі, чиї зусилля спрямовані на те, аби в державі були якісні та впорядковані автошляхи.

Дорожня галузь по праву вважається важливою складовою економічного життя держави. Від стану дорожньо-транспортної мережі залежить не тільки комфорт громадян, а й збільшення промислового потенціалу, формування сприятливого інвестиційного клімату, привабливість регіону. Добрі дороги значною мірою визначають, чи вчасно приїде автобус та «швидка», чи не оминуть певний населений пункт туристи і торгові вантажі. 

Зважаючи на важливість якісних доріг та сучасних транспортних вузлів, по всій країні активно розбудовуються та ремонтуються автошляхи. Цьогоріч в рамках програми «Велике будівництво» в країні відновлено рекордну за часи незалежності України кількість доріг. Лише на Волині до кінця цього року буде модернізовано майже 80 кілометрів автошляхів.

Взимку і влітку, за будь-яких погодних умов працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства Волині стежать за утриманням транспортних артерій в порядку. 

Усім вам – робочим, інженерам, проектувальникам, будівельникам – щира вдячність за самовіддану, сумлінну працю. 

З нагоди професійного свята щиро вітаю усіх водіїв та дорожників і зичу хороших доріг, безаварійної роботи, взаємоповаги, міцного здоров'я та благополуччя.

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко