20190927120729.jpg, фото
27 вересня 2019, 09:48

27 вересня – Всесвітній день туризму

Туризм – одна з найперспективніших галузей, що має важливе значення для розвитку економіки Волинської області. Адже Волинь володіє значними туристично-рекреаційними ресурсами, які використовуються не в повній мірі. Саме тому розвиток туризму є пріоритетним напрямом соціально-економічного та культурного розвитку.

Нині туризм – вже охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, пожвавлює міжнародні обміни та людські контакти. Особливо тішить, що на Волині цьому сприяє ще й її вигідне географічне розташування, неповторні краєвиди та безцінні рекреаційні ресурси. Саме тому маємо усі умови для успішного розвитку.

Впевнений, основні здобутки туристичної галузі області ще попереду. А сьогодні вітаю працівників туристичної сфери, тих, кого ваблять близькі й далекі мандрівки та змістовний відпочинок.

Щиро бажаю працівникам індустрії вагомих здобутків, а туристам зі стажем і початківцям – міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.

З повагою т.в.о. голова облдержадміністрації Олександр Киричук.