20200116111510.JPG, фото
16 січня 2020 року

297 школярів с.Любохини відтепер навчаються у новій школі

297 школярів переступили поріг нової школи в с.Любохини Старовижівського району, урочисте відкриття якої відбулося 15 січня 2020-го року. На свято відкриття з вітаннями та подарунками завітав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

- Дорогі діти, бажаю, аби у цих стінах ви себе проявили на найвищому рівні. Учителям бажаю завжди гарного та натхненного настрою для роботи, втілення в життя усіх творчих планів та дати дітям найкращу освіту. Дякую усім причетним до будівництва, а особливо – будівельникам і керівнику «Житлобуд 2», які безпосередньо над цим працювали. Усім міцного здоров’я та нехай щастить у новій школі, - вітаючи сказав Юрій Погуляйко.

Опісля Юрій Михайлович вручив директорці подарунки для школи.

Загалом на урочисту лінійку прибули не лише школярі, а й їх батьки та просто небайдужі жителі села. Люду було чимало, бо ж новозбудовану школу бажали побачити усі.

Відтак, після перерізання стрічки усіх запросили оглянути її зсередини. А дивитися справді є на що, адже у закладі облаштовано 19 класних кімнат, 3 лабораторії, 2 кабінети інформатики та 3 майстерні. На усе це витратили 82,9 млн грн, у т.ч. з Державного фонду регіонального розвитку – 67,9 млн грн, з місцевого бюджету – 15 млн грн.

Проектна потужність нововозбудованого навчального закладу – 198 учнів. Та слід зауважити, що нині до навчання приступило вже 297 дітей. Зокрема, як повідомила директорка школи Руслана Яцук, у школі – 8 класів початкової ланки.

Тож оглянув освітній заклад, територію навколо, а також спортивний майданчик із штучним покриттям й голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко. До слова, по завершенню святкового дійства у школі розпочалися уроки, тож Юрій Михайлович мав нагоду поспілкуватися з учнями та дізнатися їх враження.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.