20230117153838.JPG, фото
17 січня 2023, 15:28

4 спеціалізованих вантажівки із потужними генераторами, одну з яких отримала Волинь, надали Україні шведські волонтери

Про це повідомив начальник Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, за результатами зустрічі із делегацією шведських волонтерів, які привезли у нашу державу чергову допомогу. Зустрічали іноземців спільно із народним депутатом України Валерієм Стернійчуком.

«Радий вітати вас у Волинській області. Дякую за допомогу, яку ви нам даєте кожного дня. Ви робите великий внесок в нашу перемогу. З багатьма з вас я бачився не раз, і знаю, що ви зробили та продовжуєте робити для наших військових та цивільного населення. Дякую також за те, що ви робите для Волині. Сподіваюся на подальшу співпрацю», - сказав Юрій Погуляйко під час вітальної зустрічі з іноземцями.

Слід зауважити, делегація складається із представників близько десяти шведських благодійних фондів. І як зауважив керівник благодійного фонду «Шведський центр допомоги» Сергій Порохнавець, який контактував із ними від перших днів повномасштабного вторгнення, це організації, які працювали в різних благодійних напрямках. Але спостерігаючи за подіями в Україні, зокрема як нищиться енергетична інфраструктура, прийняли рішення об’єднати ці організації і разом робити цю справу. Зокрема, допомагати відновлювати електроенергію у нашій державі.

Саме так і реалізували доставку 4 потужних генераторів із спеціалізованими вантажівками в Україну. Везли особисто, тож при нагоді подякували начальнику ОВА за сприяння у швидкому перетині кордону.

Одну із вантажівок із вмонтованим генератором, потужністю 150 кВт, отримала Волинська область. Зокрема, техніку передали управлінню ДСНС Волині, які з її допомогою зможуть реагувати на надзвичайні ситуації в області. Інструктаж користування для місцевих фахівців шведи також провели.

Решта поїде до інших областей, аби забезпечувати електроенергію об’єкти критичної інфраструктури, що постраждали від ракетних ударів.

«Машина надзвичайно потужна. Може працювати безупину, а палива витрачає всього 100 л. на добу. Дякую усім, хто причетний до надання такої допомоги. Дякую усім, хто причетний до надання такої допомоги. Перш за все, дякую «Ukrainahjälpen Filippus» та Сергію Порохнавцю.