20230922155929.JPG, фото
22 вересня 2023, 15:59

«База тренувань та занять спортом для дітей повинна бути», - міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт під час зустрічі із керівництвом області

Сьогодні на Волині з робочим візитом перебуває міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт.

Зокрема, в рамках візиту відбулась зустріч з начальником ОВА Юрієм Погуляйком, керівництвом обласної ради, Луцьким міським головою та представниками відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області, під час якої обговорили спортивну галузь Волині.

Так, міністр молоді та спорту України зауважив, що сьогодні дуже важливо, аби у дітей та молоді була мотивація та доступ до тренувань та занять всіма видами спорту.

«Розумію, що питання розвитку спорту наразі дуже складне, і перш за все, ми повинні фінансувати військових. Але також ми повинні розуміти, що база тренувань та занять спортом для наших дітей повинна бути. Адже, на жаль, за час повномасштабної війни ми втратити 100 дитячих юнацьких шкіл у нашій державі. А загалом 344 спортивні об’єкти по усій Україні зруйновані», - зазначив Вадим Гутцайт.

Також додав, що з часом все відновлять, але зараз не можна забувати за фізичну культуру серед молоді і завдання місцевої влади зберегти рівень та примножити його, щоби з кожним роком кількість чемпіонів та ліцензій на Олімпійські ігри збільшувалась.

Своєю чергою, начальник ОВА Юрій Погуляйко поінформував, що на Волині хороша база для розвитку спорту, і якби не збройна агресія росії, стала би ще кращою. У кожному місті обласного значення Волині є хороші спортивні майданчики та стадіони. Нині ж багато проєктів на паузі. Але однією з основних проблем, на думку очільника області, є невеликі заробітні плати серед тренерів та недостатнє фінансування. Тож, окрім виховання спортивної молоді, в області працюватимуть і над цим.

«Бо усім відома банальна істина, що спорт – це здоров’я, а здорова нація – це сильна нація. І фізична культура має стати нормою для усіх і дорослих, і дітей», - переконаний Юрій Погуляйко.