20220817130953.jpg, фото
17 серпня 2022, 13:09

Безпечні умови перебування в закладах освіти – пріоритет держави

Вчора, 16 серпня 2022 року, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко взяв участь у міністерській нараді щодо готовності закладів освіти до нового навчального року в умовах воєнного стану.

На засіданні обговорили стан організації заходів цивільного захисту та створення безпечних умов перебування в закладах освіти дітей, учнів, студентів і працівників.

Як поінформував міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, з 80% перевірених освітніх закладів на території держави, наразі повністю готові розпочати освітній процес 41%.

«Безпека дітей – передусім. Якщо є можливість забезпечити належні умови навчання в школі, то це краще, ніж сидіти вдома», – зазначив міністр МВС Денис Монастирський. Він повідомив, що за кожною школою буде закріплена відповідальна особа, яка консультуватиме та допомагатиме педагогам евакуювати дітей в укриття у разі такої необхідності.

Представники влади наголошують, що створення безпечного освітнього середовища – це цілий комплекс заходів, які охоплюють не лише приведення укриттів у відповідний стан, а й наявність класів безпеки, вихователів безпеки, проведення превентивної роботи серед школярів, можливість надання першої медичної та психологічної допомоги тощо.