20210908095916.jpg, фото
08 вересня 2021 року

Будівельна готовність нової школи у селі Башлики – 92 %

Новий освітній простір, теплі класні кімнати, величезні спортивний та актові зали невдовзі замінять тісні коридори старої школи та навчання школярів у три зміни в селі Башлики Луцького району.

Будівельники обіцяють закінчити нову триповерхову школу уже цієї осені, а саме другу чверть навчального року діти розпочнуть у новому навчальному закладі.

7 вересня відбулася робоча поїздка заступниці голови ОДА Людмили Тимощук та начальниці управління освіти і науки облдержадміністрації Людмили Плахотної до нової школи у селі Башлики.

Представники влади оглянули хід будівництва, поспілкувалися із будівельниками та перевірили виконання вимог Мінірегіону щодо створення у школі сучасного освітнього простору.

Третій поверх навчального закладу уже повністю готовий до початку освітнього процесу. Наразі робота будівельників зосереджена на першому та другому поверхах. Завершуються заходи із благоустрою території.

«Впевнена, що нова школа стане сучасним освітнім простором, з новітнім підходом до навчання. Важливо, що у навчальному закладі дотримані вимоги інклюзивності. А відтак, усі без винятку діти, безперешкодно зможуть здобувати знання, спілкуватися з однолітками та друзями, – наголосила Людмила Тимощук.

Нагадаємо, що фундамент нового освітнього закладу загальною площею 8105 м² заклали ще у 2018 році. Уже другий рік поспіль проєкт будівництва школи реалізується в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Загальна кошторисна вартість проєкту – понад 114 мільйонів гривень, з яких понад 49 мільйонів гривень передбачено у 2021 році.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації