20210802180345.JPG, фото
02 серпня 2021, 18:03

Центр масової вакцинації у Луцькому ЦПМД №1 відвідав голова ОДА Юрій Погуляйко

Оглянути як працюють центри масової вакцинації вирішив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко та завітав в один із них, що облаштований на базі Луцького ЦПМД №1, сьогодні, 2 серпня 2021 року. До слова, очільник області планує відвідати усі ЦМВ уже найближчим часом.

Як відомо, 21 липня 2021 року на Волині, як і в усій державі, стартував 5 етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюють усіх охочих віком від 18 років.

Відтоді в області розпочали роботу центри масової вакцинації, яких сьогодні на Волині функціонує уже 9 ( чотири у Луцьку та по одному у Нововолинську, Володимир-Волинську, Ковелі, Камінь-Каширську, Любомлі).

Однак, у Волинській області загалом з початку їх роботи вакциновано лише 5 157 осіб, хоча вакцини достатньо.

Як зазначив голова ОДА Юрій Погуляйко, це надто мало у той час, коли штам «Дельта» активно насувається в Україну.

«Люди охоче вірять в теорію про чіпування, або звинувачують владу у бездіяльності, але не поспішають вберегти своє здоров’я при наявності 4 вакцин, 9 центрів масової вакцинації та більше 80 пунктів щеплень в нашій області. Сумніви – це корисно, бо допомагають розумній людині зробити кращий вибір з можливого. Але ми не можемо дозволити собі наражатись на небезпеку через сумніви, особливо коли ліків від коронавірусу немає. Щеплення – на сьогодні наш єдиний варіант захисту. Закликаю волинян бути свідомими та прийняти відповідальність за своє життя вже сьогодні. Вакцинуйтесь. Будьте здорові!», - зазначає Юрій Погуляйко на сторінці у Facebook.

 Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.