20211014091645.jpg, фото
14 жовтня 2021 року

Цей день – про всіх чоловіків та жінок, які у різні часи стали на захист України

Вітання Юрія Погуляйка з Днем захисників і захисниць України

14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, Україна відзначає День захисників і захисниць у широкому розумінні, згадуючи всіх, хто в різні часи, незалежно від роду діяльності та статі, обороняв та нині боронить суверенітет і територіальну цілісність держави.

Уперше з ініціативи Президента України Володимира Зеленського ми вшановуємо й жінок-захисниць, які поряд із чоловіками ставали на захист своєї землі. В сучасній українській армії кожен десятий боєць – жінка. За останні 10 років кількість жінок в українському війську зросла у 15 разів. Нині вони, освоївши спеціальності снайпера, кулеметника, розвідника, механіка, інструктора, медика, служать на передовій пліч-о-пліч із чоловіками.

Сьогодні ми низько схиляємо голову перед пам’яттю полеглих Героїв. Ми пам’ятаємо їх подвиг.

Захисників та захисниць України об’єднує патріотизм і мужність, відвага і честь, любов до нашої незламної держави та бажання бачити її вільною та незалежною.

Тож вітаючи сьогодні волинян зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва та річницею створення УПА, слова особливої вдячності адресую нинішнім захисникам і захисницям. Адже саме завдяки вам у волинських домівках панують мир та лунає дитячий сміх. З Днем захисників і захисниць України вітаю кожного з вас!

Зичу усім міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у служінні Україні!

Слава Україні! Слава великому українському народові!