20230918113446.JPG, фото
18 вересня 2023, 11:29

«Час не лікує»: у Луцьку вшанували пам’ять Героїв, полеглих у російсько-українській війні

17 вересня в обласному центрі Волині відбулась всеукраїнська громадська акція, присвячена підтримці родин загиблих захисників України. Рідні та друзі полеглих волинян з усієї області прибули, аби вклонитись пам’яті Героїв.

Захід організували представники обласного осередку ГО «Об’єднання матерів і дружин захисників України». На Театральному майдані міста біля пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України» відслужили панахиду військові капелани. Опісля усі присутні вшанували пам'ять воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя фотостенду.

«Не важливо як називалась війна, що триває з 2014 року – АТО, ООС чи повномасштабна. Вже 10 років у нас одна війна. Ми маємо докласти усіх зусиль для вшанування пам'яті наших Героїв, для допомоги їхнім родинам та для довгоочікуваної української Перемоги, – закликали голова волинської громадської організації Катерина Свищ.

Трагедія родин загиблих – це трагедія нашого рідного краю, усієї нашої держави. Обездолені жінки, осиротілі діти, в чиїх очах вічна скорбота – це результат жорстокої російсько-української війни. Сумно від того, що білими лебедями у небеса відлітає цвіт української нації, безстрашні та мужні захисники, які не побоялись віддати своє життя за свободу рідної землі.

Кожен із них міг прожити інше життя, багато з них не зустріли свою долю, не побачать, як ростуть їхні діти, не встигли втілити в життя свої мрії. Вони заслуговують, щоб про них пам’ятали… Найвищою нагородою для тих, хто уцілів, є життя, а для загиблих – пам’ять…», – наголосила Катерина Свищ.

Волинь пам’ятає. Вічна шана Героям 🕯