20190121145416.JPG, фото
21 січня 2019 року

Чотири дитини-сироти з Луцька отримали власне житло від держави

Вручення ключів від квартир – справжнє свято для тих, хто отримав свою власну домівку, адже житло є хорошим стартом у доросле життя. Держава турбується про тих, хто потрапив у складні життєві обставини та допомагає дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування.

Сьогодні, 21 січня 2019 року голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко разом з секретарем Луцької міської ради Григорієм Пустовітом вручили ключі від чотирьох однокімнатних квартир, придбаних дітям за кошт держави та надані Луцькою міською радою як соціальне житло.

— Держава хоче допомогти усім, хто цього потребує. Це щастя – власна домівка – повинно бути у кожного. Я сподіваюся, що ці квартири затишні, так як це моя перша вимога до підлеглих. Приємно, що Волинь придбала минулого року для вас, та інших – 29 квартир. Сподіваюся, що в цьому році вдасться придбати більше. Для молодших – будуємо будинок сімейного типу у місті Рожище. Ви маєте гідний старт. Мої двері завжди відчинені, тому не соромтеся та звертайтеся, – зауважив керівник найвищої виконавчої гілки влади в області під час вручення ключів.

Окрім подарунку від держави – квартири, Олександр Савченко зробив подарунок і від себе, спільно з соціально-відповідальним бізнесом області – фотографкою Анастасією Альошиною, сертифікат на професійну фотозйомку.

— Ми довго думали, що вам подарувати, аби життєвий старт був ще веселішим. І ми домовилися з представником соціально-відповідального бізнесу про такий презент – подарунковий сертифікат на професійну фотосесію з врученням портфоліо. Про це, напевно, мріє кожна дівчина, – зауважив Олександр Ілліч.

Разом з тим, очільник області дав доручення підлеглим допомогти дівчатам з оформленням документів, а коли обживуться – пообіцяв завітати у гості. А насамкінець, Олександр Савченко з Григорієм Пустовітом зробили спільне фото зі щасливими власницями нових квартир.

Ними стали:

  1. Оксана Кулик – отримала квартиру у місті Луцьку по вулиці Стрілецькій.
  2. Вікторія Мул – отримала квартиру у місті Луцьку по вулиці Шевченка.
  3. Оксана Безименко – отримала квартиру у місті Луцьк по вулиці Шевченка.
  4. Олена Пініна – отримала квартиру у місті Луцьк по вулиці Гулака-Артемовського.

Нагадаємо, минулого року область отримала субвенцію з державного бюджету у сумі 6 мільйонів 906 тисяч гривень. За ці кошти виготовлено проектну документацію на будівництво житла для дитячого будинку сімейного типу у місті Рожище та придбано 16 квартир для 22 дітей-сиріт та осіб з їх числа. Окрім того, відповідно до обласної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки, у 2018 році освоєно 5,5 мільйонів гривень, з них - 2,8 мільйона – кошти обласного бюджету. За ці кошти придбано 13 квартир та будинків для 15 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. А також проведено ремонтні роботи у 10 квартирах та будинках, які належить на праві власності 16 дітям-сиротам.

Таким чином минулого року завдяки фінансуванню з державного, обласного та місцевих бюджетів 37 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа отримали можливість розпочати самостійне життя маючи власні помешкання.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.