20230518170620.JPG, фото
18 травня 2023, 17:04

Цифровий розвиток Волинського бізнесу: в ОДА обговорили співпрацю з міжнародними партнерами

Заступниця голови ОДА (CDTO) Вікторія Левчук зустрілася з генеральним директором «Innovation Office» (Велика Британія) Девідом Шнайдером. Мета зустрічі – презентація діяльності «Інноваційного офісу» та можлива співпраця з Волинню у напрямі цифрового розвитку бізнесу.

Вікторія Левчук розповіла, що завдяки партнерству між владою, бізнесом і науковцями наша область активно та швидко розвивається, а також готова до міжнародної співпраці.

«Спільно з командою ми розвиваємо бренд "Цифрова Волинь". Наша місія –комфортне життя наших мешканців. Для цього ми намагаємося максимально впроваджувати цифрові послуги: Дія.QR, чатботи, мобільні ЦНАПи, paperless тощо, – зазначила заступниця очільника області. – Ми відкриті до співробітництва з міжнародними партнерами».

Водночас Девід Шнайдер відзначив рівень діджиталізації Волинської області.

«Я вражений, як в області все працює, наскільки вона діджиталізована, і у планах – відвідати офіс Дія.Бізнес в Луцьку, – зауважив гість Волині. – Одна з цілей моєї компанії «Innovation Office» – створити інноваційну екосистему у всьому світі. Зокрема, ми хочемо створити в Україні «Investment Hub». Тобто це буде об’єднання регіонів, куди входитимуть різні організації для швидшого розвитку бізнесу. На мою думку, для України, зокрема для Волині, така співпраця дасть можливість обміну досвідом та ближчого знайомства з британським бізнесом».