20210624145915.jpg, фото
24 червня 2021 року

Цими вихідними у чотирьох містах Волині працюватимуть центри вакцинації населення

Про це повідомила заступниця голови ОДА Людмила Тимощук під час пресконференції, що відбулась в облдержадміністрації 24 червня 2021 року. Зокрема, як зазначила Людмила Тимощук, центри вакцинації працюватимуть у містах Луцьк, Нововолинськ, Володимир-Волинський та Ковель.

Адреси розміщення центрів вакцинації:

- м.Луцьк, проспект Грушевського, 2б (на базі спорткомплексу ВНУ ім.Лесі Ураїнки),

- м.Нововолинськ, проспект Дружби, 19 (на базі КНП «Нововолинський ЦПМСД Нововолинської міської ради» АЗПСМ №3),

- м.Володимир-Волинський, вул. Данила Галицького, 5 (на базі Володимир-Волинської міської ради),

- м.Ковель, вул. Театральна 16.

Нагадаємо, що відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я та Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також з метою пришвидшення темпів вакцинації від COVID-19 населення в регіонах відкриваються  Центри вакцинації.

Тож Волинська ОДА звернулась минулого тижня до керівництва міських рад зазначених населених пунктів з проханням відкрити центри вакцинації на території міст.

Так, 26-27 червня 2021 року, в області будуть працювати чотири Центри вакцинації населення. Щеплюватимуть бажаючих вакциною CoronaVac.

«Прошу усіх записуватись у «Дії», записуватися у своїх сімейних лікарів на вакцинацію. Бо це – єдиний метод захистити себе від COVID-19. Не забуваймо, що попереджати захворювання значно легше і дешевше, аніж його лікувати. Саме тому варто отримати щеплення, адже це – персональний захист та турбота про оточуючих», - наголосила заступниця голови ОДА Людмила Тимощук.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації