20191110164812.JPG, фото
10 листопада 2019 року

Ціна нашого миру – це 4167 відданих життів: на Волині відбувся вечір-реквієм «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх»

Вечір-реквієм «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх» відбувся сьогодні, 10 листопада 2019 року в обласному центрі Волині, аби вшанувати пам’ять бійців, які загинули в АТО/ООС упродовж російсько-української війни.

Слід зазначити, що захід на Волині проходить уже втретє з ініціативи ГО “Члени родин загиблих в АТО “Надія”.

Аби розділити біль утрати із родинами загиблих, прийшло чимало учасників бойових дій, громадськість та представники обласної та міської влади. Зокрема, серед присутніх – т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук, голова обласної ради Ірина Вахович та виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт.

Розпочали вшанування пам’яті із панахиди за загиблими Героями у кафедральному соборі «Святої Трійці міста Луцька. Опісля вечора-реквієму, що проходив в обласному драмтеатрі, учасники пам’ятних заходів поклали квіти до фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України» та до пам’ятників полеглим воїнам АТО/ООС на кладовищі у селі Гаразджа Луцького району.

- Ми маємо пам’ятати якою ціною дається наш мир – ціною життів. Ціна нашого миру з 2014-го по 2019-й роки – це 4 167 відданих життів, це майже 10 тисяч родин, які втратили свої найдорожчих людей. І це тільки Збройні сили України. У нас ще сотні безвісти зниклих, ще сотні полонених. І досі продовжується війна, - сказала голова громадської організації “Члени родин загиблих в АТО “Надія” Любов Карабан.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.