20200604172916.JPG, фото
04 червня 2020 року

Цьогоріч в області відремонтують дорогу Адамчуки - Залісся

Автомобільну дорогу від Адамчуків до Залісся у Шацькому районі, ремонтуватимуть цього року в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Шлях, що йде вздовж кордону з Республікою Польща від с.Старовойтове до смт Шацьк та має значне  стратегічне значення для області, оглянув 3 червня 2020-го року в рамках робочої поїздки голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Зокрема, на відрізок протяжністю понад 11 км цьогоріч передбачено близько 80-ти млн грн. Нині вже виготовлено проектно-кошторисну документацію, тож голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, спілкуючись із представниками місцевої влади, зазначив, що до роботи приступлять відразу як завершать усі процедури, передбачені законодавством, аби завершити ремонт до настання низьких температур.

Своєю чергою депутат обласної ради Юрій Гупало та голова Рівненської ОТГ Володимир Крижук звернулися до очільника області із пропозицією відкоригувати проект ремонту автошляху та прокласти його через населені пункти. Нині у проекті затверджено відрізок, що йде уздовж кордону.

Тому Юрій Погуляйко доручив місцевим владцям якомога швидше виготовити проектно-кошторисну документацію на відрізок, що проходитиме через населені пункти, та надати його в обласну державну адміністрацію.

«У нас до червня на виконання доручення Президента України щодо будівництва та ремонту доріг в державі, є можливість надати додатковий перелік доріг з готовою проектно-кошторисною документацією, на ремонт яких планують дати додаткове фінансування. Тому підготуйте ПКД і надайте нам, а ми зробимо все можливе, аби зробити обидва напрямки», - відзначив голова ОДА.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації